Wpis z mikrobloga

  • 3
@merriweatherpostpavilion: Generlanie typ oszukal isamu ze jest z domu dziecka, ze jest pokrzywdzony, ze nie ma gdzie się podziać itd i Isamu chcial mu pomóc a sie okazalo ze to gosc co ukradl auto uciekal nim przed policja az do Niemiec ogolnie #!$%@? GTA w prawdziwym zyciu. historia z domem dziecka byla prawdziwa faktcznie tam byl, ale cala reszta ofiary jaka z siebie robil byla wymyslona.
A Isamu chcial mu pomoc, kupil mu jedzenie, jakies ubranie, zalatwil mieszkanie, chcieli zalatwic chlopakowi prace.

No i jak już Isamu się dowiedział o nim prawdy to wydusił tę prawdę z niego żeby się przyznał sam do wszystkiego.

i Isamu powiedzial Ja Ci #!$%@? dam jeszcze szanse, mimo ze nas oklamales, #!$%@? glupot i inny by Cie #!$%@? na ulice ale Ja Ci jeszcze dam ostatnia szanse wyjsc na ludzi, zadzwon do tej cioci czy Cie przyjmie jak sie zgodzi to kupie Ci bilet do Berlina na pociąg, chłopaki Cię zawiozą na peron i pojedziesz do Berlina do cioci
  • Odpowiedz
@Nehro: dziwny typ, ktoś przychodzi do niego i prosi o pomoc, a ten mu daje nocleg żarcie ubranie załatwia prace itp. w #!$%@? dziwna ta historia
  • Odpowiedz
@Nehro: ja to rozumiem, ale tak zdrowo rozsądkowo to lepiej by było nie wpuszczać takiego typa na chatę co nie? więc albo od początku wiedział kto to jest i postanowił zrobić materiał albo się z nim dogadał ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@hugoooo: U isamu jest sporo osób, kamery, raczej nic się tam stac nie może, napewno też nie chodził z nim po całym swoim domu chociaż tego nie wiem a spał w jakimś lokalu które isamu ma pod wynajem albo jego siostra. No akcja dziwna to prawda.
  • Odpowiedz
@Nehro: ten mercedes i zycie w warszawie to bylo wlasnie u stonogi xD on po tym jak mial jechac do krakowa udal sie bezposrednio do stonogi a stonoga ma drugie auta, m.in tego merola.
  • Odpowiedz