Wpis z mikrobloga

@Ballboaa 13 Pro to świetny model, sam używam, ale nie wierz w żadne oferty nówek. Trzynastka Pro nie jest produkowana od dwóch lat, znajdziesz tylko jakieś przechodzone albo ulepy. 14 Pro też coraz trudniej będzie znaleźć, o ile jeszcze są dostępne nowe
@Ballboaa na cholerę ci nowy? Odpakujesz i np lampa nie będzie działać (jak u mnie w 13 mini było) i nic nie zrobisz bo gwarancja Apple pewnie niedziałająca bo refurb, a takto kupisz używany w idealnym stanie wszystko działa bo ktoś już korzysta np od roku, na cholerę tak szczerze, 14 pro ma lepszy aparat a pewnie za tą samą cene byś kupił
  • 0
@Lordon: Nowy właśnie, żeby mieć taką gwarancję xd
Właśnie przy ostatnim zakupie od obcej osoby się przejechałem i po dokładnym roku policja odebrała mi telefon xdd
@Ballboaa jak nie umie się kupować używanych urządzeń to tak jest, wziąłeś kod seryjny i sprawdziłeś? Imei? Jak byś chciał mogę pomóc ci coś znaleźć
  • 0
@Lordon: Bardzo dobrze umiem i bardzo dobrze przy takich zakupach się zabezpieczam. Wszystko podczas zakupu było okay. Dopiero po roku wyszło, że telefon kradziony. Wszystko co da się sprawdzić sprawdziłem.
Największy + był tego taki, że telefon sprzedawał lombard, a nie osoba fizyczna, więc lekko wystarczyło postraszyć, napisać dobrą reklamację i zwrot kaski, tak to bym się teraz bujał po sądach...