Wpis z mikrobloga

@Zwyyrol: tak, nie miałem wykopku xd idź tam komentować w hashtagu przegrywy czy coś, albo chociaż zobacz jak wyglądam po historii komentarzy zanim sie odezwiesz do mnie bo już takie chihuahua jak ty wczesniej skakały a potem komentarze usuwały
  • Odpowiedz
@docent1995: a żeby nie było sprawdziłem i jeśli to ty to wyglądasz jak zwykła ulana świnia która wali jakieś tanie sterydy i chodzi na siłownię xd na temat walk się nie wypowiadaj w takim razie. Ja w sportach walki siedzie od ponad 20 lat
  • Odpowiedz
@docent1995: miękka fajkę to ty masz od walenia tego lewego gówna xd już miałem przejmnosc przerabiać takich kozaków jak ty. Wątroba jest zazwyczaj w takim stanie że po jednym strzale płaczą i zwijają się po ziemi XD a teraz już skończ farmazonic w interecie bo aż przykro to czytać XD
  • Odpowiedz
@docent1995: a tego co wiem to ten gość słynął z bycia kozakiem w necie więc raczej tobie do niego bliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja za to pozdrawiam gościa, który tworzy iluzję w koło siebie i w nią wierzy a na dodatek żeby coś udowadniać ludziom musi wrzucać zdjęcia na Wykop (wątpliwe że twoje własne). Większym przegryw już się nie da być XD
  • Odpowiedz