Wpis z mikrobloga

@Horkheimer: a 100 konkretów było programem wyborczym obecnego rządu czy rządu składającego się wyłącznie z polityków Koalicji Obywatelskiej? Sama koalicja obywatelska oczywiście powinna dążyć do realizacji tych obietnic jednak trzeba pamiętać że nie mają większości w sejmie a to sejm jest od przegłosowywania ustaw, prawda? Dlatego, jako wyborca tej partii zamierzam rozliczać ich za próby realizacji tych postulatów a nie za ich faktyczną realizację.

Gdybym postępował inaczej jako wyborca konfederacji też
@Horkheimer: sam jestem wyborem KO, głosowałem na nich, mając nadzieję, że socjalizm ogranicza i będą realizować takie o to pomysły, a na razie socjalizmu nie porzucili będą jeszcze za moje podatki albo skladki finansować invitro, podczas gdy ja nie mogę dostać się do specjalisty w rozsądnym terminie i muszę wykupować dodatkowe ubezpieczenie. To je circus.
a 100 konkretów było programem wyborczym obecnego rządu czy rządu składającego się wyłącznie z polityków Koalicji Obywatelskiej?


@aarahon: Hmmm, z expose premiera obecnego rządu wynika, że to pierwsze:

Cała Polska zna te konkrety, cała Polska będzie nas z tego rozliczała, nie boję się tego. W imieniu całego przyszłego rządu mogę powiedzieć - nie obawiamy się żadnej z tych obietnic, zostaną zrealizowane
@Pepege: 8 lat temu mu nie wierzyłem i do dziś cieszę się że nie realizowali wszystkich obietnic które zapowiadali. Nie podoba mi się pisowska dyktatura.