Wpis z mikrobloga

Do Mirków z F1TV Pro: Można w ogóle podnosić cenę subskrypcji, gdzie jedyne info, to jakiś gówno e-mail, który trafia do spamu? Chyba powinni anulować obecną, skoro podnoszą cenę? Sami się chwalą w FAQ, że cenę w info o subskrypcji zmienią na krótko przed przedłużeniem. Czy przypadkiem UOKiK nie bije się z #netflix o podnoszenie ceny na aktywnej subskrypcji?
Próbowałem ich o to dopytać, ale jak wreszcie znalazłem formularz, gdzie mogę zadać pytanie, to i tak wystąpił błąd przy wysyłaniu wiadomości, więc dałem sobie spokój xD
#f1
  • 7
@Qtafix: 215? To jakoś mało, nie wiem czy to nowa cena. Ja dostałem maila 26 stycznia, że podnoszą cenę do 60 euro za sezon. Nie miałbym o tym pojęcia, gdyby mirki nie pisali na tagu. W informacji o mojej subskrypcji na stronie cały czas jest podana cena 50 euro.
przemkow_xd - @Qtafix: 215? To jakoś mało, nie wiem czy to nowa cena. Ja dostałem mai...

źródło: f1

Pobierz
@przemkow_xd Tak, 215 to stara cena. Jaki jest tytuł tego maila? Nie dostałem chyba nic takiego, przynajmniej nie znalazłem nic ani w spamie ani w ofertach. Swoją drogą, czy promocyjna cena obowiązuje dla osób, które przedłużają subskrypcję? Jak przedłużyłem rok temu to nie widziałem takiej możliwości
@Qtafix: Mirki tutaj mówili, że po roku anulujesz subskrypcję, zakładasz nowe konto, podpinasz tę samą kartę i masz cenę promocyjną, Jak jest z płatnościami przez Google Play nie umiem powiedzieć