Wpis z mikrobloga

@anas_lex: Nie podoba mi się po ostatnich marznących deszczach wymieniłem 2 klamki co mnie kosztowało 230zł (chińskie bo ori 860zł za parę). #!$%@? BMW łamiącymi się klamkami.
  • Odpowiedz
@madafakerski_madafaker: Takie miało być moje pierwsze auto ale jak debil się wystraszyłem tylnego napędu a byłem świeżo po zdaniu prawka i nie spodobało i się że zielony butelkowy. Pamiętam że gość chciał za nie 8000zł a to były grosze bo było warte 14-18tys wtedy. Sprawne od pewnego człowieka i sprzedał sąsiadowi jak nie wziąłem. Do dziś sąsiad ją ma i działa :)
  • Odpowiedz
@fajny_nick: Chociaż jeden poznał, że to M5 ;)

@Qrystus: Sam jesteś janusz ;) Odcień drzwi jest inny, bo inaczej szron się osadza na gołej blasze błotnika, a inaczej na wygłuszanych, kilkuwarstwowych drzwiach z boczkami, poduszkami itd.

@madafakerski_madafaker: Rozumiem, że z zewnątrz robiłeś mu lifting? Bo wnętrze przedliftowe, produkcja też na to wskazuje.
  • Odpowiedz
@Qrystus: A widzisz, masz rację, zwracam honor ;) Myślałem że masz na myśli to zdjęcie M5, a nie ogłoszenie. W ogłoszeniu faktycznie maska schodzi się nierówno. Co do odcienia drzwi, to trudno powiedzieć, bo wiele razy już widziałem takie cuda na zdjęciach, a na żywo było ok. Ale maska jest nierówno. Nie musi to oczywiście nic znaczyć, wystarczy poruszyć lekko kołki przy przednim pasie ustawiające ją w odpowiednich miejscach i
  • Odpowiedz
@Qrystus: Tam są takie dwa kołki, każdy na dwóch śrubach. Teoretycznie jest możliwe, że te śruby się poluzowały przez kilkanaście lat i kołki lekko się przesunęły, a to zmienia pozycję całej maski. Tak że jestem w stanie uwierzyć, że to się mogło stać samo z siebie... chociaż raczej nie powinno ;)
  • Odpowiedz
@Qrystus: Nie wiem. Nie chce mi się szukać niuansów, na pierwszy rzut oka nie widzę nic strasznego. Może być całkiem w porządku, tylko jak to w okolicach Radomia mają w zwyczaju, dorzucili m pakiet. Bo raczej nie był seryjny w samochodzie z podstawowymi fotelami, podstawową tapicerką i jasną podsufitką.
  • Odpowiedz
@Qrystus: Być może delikatnie jest źle spasowana, ponieważ w zeszłym roku właścicielowi otworzyła się maska w trakcie jazdy i została wymieniona na maskę w tym samym kolorze a starą mam do wglądu. A z tym odcieniem na tylnych drzwiach to widocznie taki urok zdjęcia.

@jamtojest: Żadnego januszowego liftingu nie było. Tak wyszło z fabryki. Vin także na to wskazuje.
madafakerski_madafaker - @Qrystus: Być może delikatnie jest źle spasowana, ponieważ w...

źródło: comment_74cDuM8xSLMtRVqgDyhLpRXAAf1Dj7Rx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz