Wpis z mikrobloga

@Daniell236: niy wim. Ff + ublock origin i nie mam takich problemów. uBO ma wbudowaną "omijarkę" anty-adblockerow (wiadomo, adminy z tym walczą, ale z drugiej strony devy uB Origin walczą z adminami i tak to się kręci).
  • Odpowiedz
@Daniell236: a jak masz ustawione to blokowanie? Dosłownie Firefox i ublock Origin i nic więcej nie trzeba. Jak jesteś paranoikiem to może coś do blokowania skryptów js oto, ale do samych reklam ff i uBO wystarczy. I nie zaleca się instalowania więcej niż jednego dodatku do blokowania reklam (o czym twórca uBlocka Origin często przypomina), bo wtedy blockery często sobie przeszkadzają i reklamy przeciekają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Returned: każdy dodatek ma jakby płacone za to aby przepuszczać Ci dozwolone reklamy. Ale idzie to w większości wyłączyć. Po prostu nie lubię aby mi coś skakało po ekranie nawet jak to sekunda/dwie.
  • Odpowiedz
@Daniell236: no właśnie nie każdy. uBlock Origin nie przepuszcza niczego. Filtry są ciągle aktualizowane. Twórcą nie chce nawet donejtow. Weź sobie pogooglaj. Typ punktuje wszystkie dodatki, które dopuszczają białe listy.

Daj se powiedzieć xd

Weź napisz jak blokujesz reklamy, to powiem Ci co robisz źle.
  • Odpowiedz
  • 0
@Returned: ogólnie mam listę blokerów reklam i wyświetla się okienko że są aktualne oraz włączone. Wkurza to badziewie bo nic nie da się wtedy zrobić przez 2 sekundy.
  • Odpowiedz
@Daniell236: tak jak pisałem - jeden bloker. Jak "działa" kilka, to żaden tak naprawdę nie działa prawidłowo, bo się że sobą "gryzą". Mówi o tym często twórcą ublocka Origin (jestem praktycznie pewny, że to na dzień dzisiejszy najlepszy bloker reklam).

Moja rada – wywal wszystkie blokery reklam poza ublockiem Origin (tylko nie instaluj "ublocka" bo uBlock i uBlock Origin to dwa różne dodatki [do tego samego, ale różne] i uBlock Origin
  • Odpowiedz