Wpis z mikrobloga

Ja się wgl dziwie skąd te dyskusje, ten skowyt czy kanal zero jest pro pisowskie czy nie propisowskie, obiektywnie jest raczej centrowy, prawico-centrowy to zawsze bedzie z pis kojarzony troche. No ale w sumie co komu do tego toż to za prywatne pieniadze robione i niech se bedzie proislamski jak ma ochote xd To ze republika jest propisowska, tvn proPO, polsat chyba najbardziej wywazony to oczywiste, ale kazda z nich twierdzi, ze to niezalezne media zeby zlapac odbiorcow jak najwiecej i nie maja pogladow, to co ma kanal zero wyjsc i mowic, ze jest propisowski? pewnie, ze twierdzi, ze jest niezalezny jak kazda inna tv xdd Naprawde nie wiem skad to odklejenie od rzeczywistosci ludzi sie tu bierze, niektore wypowiedzi to brzmia jak wypowiedzi starych bab wyznawcow kaczynskiego z gwozdziem w mozgu, tylko tu wyznawcy tuska z takim samym gwozdziem xdd wyscie powariowali ludzie kompletnie?

#kanalzero #polityka #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 12
  • Odpowiedz
@Zeudos: wiem o akcji z prawackim discordem, gdzie sprawdzali kolor skóry. Widziałem też screeny z czasu pandemii z tej zagrody

Także:
1. Nie było żadnego zalewu na ten wpis - czyli miałeś odklejkę
2. Istnieją zarówno prawackie jak i lewackie discordy
3. możliwe, że znasz ciągle występujące podobne akcje poprzez obecność w tym prawackim
  • Odpowiedz
@Zeudos: no to cieszę się, że nie siedzisz w takiej grupce tak jak ja nie mam żadnej ochoty wkraczać do żadnego podobnego kółka. さよなら
  • Odpowiedz
Niezła odklejka tutaj panuje wśród osób, które wszędzie węszą spisek w K0. Widać, że na siłę pozują na takich outstanding, będących ponad to, niezmanipulowanych, i niełykających jak młode pelikany ynteligentow xD
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: To co napisalem, tez jest subiektywne, a napisanie, ze jest obiektywne żeby sie na starcie nie zdyskredytowac to jak dzialania kazdej telewicji twierdzacej ze jest obiektywna xdd Ale uzylem zwrotu "obiektywnie jest raczej" czyli subiektywizm nazwałem troche ladniej xdd wiadomo, ze wszystko poza scislymi naukami jest mniej lub bardziej subiektywne, ale tez nie popadajmy w skrajnosc bo z tego wyjdzie obstrukcja jak w postmodernizmie i podwazanie wszystkiego, jakies ramy wyksztaltowane
  • Odpowiedz