Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@open_or_die: Tam tak od jakichś 2-3 lat jest, łykają najgorszą propagandę zarówno republiki jak i ruskich przeciwko ukrainie. A jak spróbujesz prostować manipulacje to dostajesz minusy i chłopaki zadowoleni dalej siedzą przekonaniu że mają rację.
  • Odpowiedz
  • 2
@Nobel21 jak tak patrzę ostatnie memy z jbzdy mam zapisane 3 miesiące temu i wtedy jeszcze dało się przejrzeć codzienną dawkę memów, wczoraj wbiłem i miałem dość po pierwszej stronie. Są tam na głównej wszystkie "śmieszne obrazki" - bo nie są to memy - które na wykopie postują typowe kuce, na wykopie mają max 10 plusów, na jbzdy kilka tysięcy i wszystkie uderzają w obecny rząd.
  • Odpowiedz
@open_or_die: dzida powstała jakoś w 2011 roku, raczej skupiała ludzi w wieku 15-20 lat. Większość nich dorosła i nie mają czasu na przeglądanie mniej lub bardziej zabawnego contentu w tym stylu "wczesnego Korwina". Ci którzy zostali raczej nie należą do dojrzałych i szczególnie mądrych.
  • Odpowiedz
  • 2
@future_cpun normictwo się ewakuowało z dzidy i zostały same szury, inaczej się nie da wytłumaczyć przejęcia tego portalu przez kucowstwo.

Zamiast śmiesznych obrazków mamy samą politykę najniższych lotów.
  • Odpowiedz
Tam tak od jakichś 2-3 lat jest, łykają najgorszą propagandę zarówno republiki jak i ruskich przeciwko ukrainie. A jak spróbujesz prostować manipulacje to dostajesz minusy i chłopaki zadowoleni dalej siedzą przekonaniu że mają rację


@Nobel21:

wszystkie te edgy portale typu jbzd i sadol stały się siedliskiem kucostwa skręcającego w pisowsko-szurskie rejony


@cutecatboy:

Główna na wykopie i mikroblog po emisji nowego odcinka stanowskiego wygląda tak samo XD
  • Odpowiedz
@open_or_die: No tam masz generalnie głównie do wyboru albo nieśmieszne memy walące w obecny rząd, albo memy pokroju ''l0szki to coorvy''. Trzeba znaleźć powoli jakąś nową stronę z memami ;v
  • Odpowiedz
@Nobel21:

łykają najgorszą propagandę zarówno tvnu jak i tęczowych przeciwko własnym rodakom. A jak spróbujesz prostować manipulacje to dostajesz minusy i chłopaki zadowoleni dalej siedzą przekonaniu że mają rację.


Popatrz, zupełnie jak na wykopie. A zmieniłem tylko kawałeczek jednego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz