Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry
Chop chciałby sobie kupić zegarek :)
Op ma smartwatch ale to nie jest to..
Op nie jest bogaty, 1500 to jest max :p
Opu bardzo podobają się zegarki
"Tissot T-Sport Supersport Chrono" Ale go nie stać :(
Op chce kupić taki
Zegarek męski Orient Mako Solar RA-TX0203S10B I go nawet stać :D
Chodzi o masywny, taki pokaźny zegarek który będzie dobrze wyglądał na ręce, w każdym stroju.
Ale Chop się nie zna... ktoś coś pomoże ? #zegarki #pytaniedoeksperta #zegarkiboners
Niżej ten Orient, cena 1512zł... Hmmmmm..
Lujaszek - Dzień Dobry
Chop chciałby sobie kupić zegarek :)
Op ma smartwatch ale to n...

źródło: 52153ułu

Pobierz
  • 18
@Lujaszek ... Nie no bądźmy poważni przecież to co na zdjęciu to wygląda jak zegarek dla dzieci za 30 zł z oferty aldika biedry i tym podobnych:):):)... Miałem kiedyś taki czarny kupiony świadomie bo taki potrzebowałem dałem za niego chyba 20 czy 25 zł i poważnie nie odróżniłbyś na pierwszy rzut oka.
@czlowiekbozy:

43mm vs 45,5mm Tissota też jest ważne, chyba, że masz łapę 110kg robotnika, bo zegarki >45mm to jest klasa największych tarcz


To mocno zależy od tego jaka jest wielkość tarczy. Obrotowa luneta i mała tarcza, tak jak w nurkach, powoduje percepcję mniejszego zegarka.
@Arachnos83 ... Twój komentarz jest ciulowy skoro napisałem wyraźnie że nie odróżnił bez wyglądu między jednym a drugim więc powiedz mi jaki sens a właściwie nie mów mi bo nie mam ochoty słuchać głupot
Podejrzewam że jesteś taki ekspert że jakbym cię zabrał i pokazał ci kilka obrazów to też byś się wykazał że jeden i drugi jest taki sam bo kosztuje tyle samo albo jeden i drugi jest tyle samo war
@Arachnos83 ... Widzę że ty dalej nie rozumiesz co przekazałem w pierwszym zdaniu nie chodzi o to kto na co wydaje pieniądze tylko zauważyłem że takie zegarki to jest najgorszy rak z wyglądu bo przypominają zegarki dziecięce i tyle
Gdyby ktoś napisał czy powiedział mi że chcę kupić zegarek taki czy taki dlatego że zbiera zegarki tej firmy albo jakiś inny powód okej nie ma tematu
W ogóle tutaj nie chodziło o