Wpis z mikrobloga

zaraz, zaraz, czyli wy zakladacie ze 14 czy 15 latka dowie sie, bedzie sie domyslac ze jest w ciazy, to bedzie czytac ulotki albo pojdzie do lekarza? nastolatkowie nie sa tak rozsadni... a przynajmniej nie wszyscy
ja sadze zeby to nie wyszlo na jaw to beda takie co sie bedzie faszerowac czymkolwiek by poronic tak by nikt sie nie dowiedzial
Ludzie to debile i nie rozumieją że jak się na coś pozwoli to wzrasta zapotrzebowanie na to coś, tak samo z aborcją, poleca poczytać jak wprowadzono aborcję w UK - o jakiś ilościach zabijanych ludzkich istot jest wtedy mowa. Większośc ludzi daje się programować w bezduszne zdehumanizowane jednostki, kolejnym krokiem za kilka lat bedzie aborcja postnatalna itp. itd. Okno Overtona w najczystszym wydaniu, ale większośc to DEBILE bez żadnej wiedzy socjologicznej czy
nie chciałby, żeby 15 latka miała dostęp do jakiejkolwiek tabletki, czy to dzień po, czy poronnej.


@uirapuru: kuuuhwa to jeszcze gorsze niż myślałem xd kurde to zmuszać młodą dziewczynę do rodzenia i obciążać taką tragedią cała rodzinę? Pierdzieleni, antywolnościowi, katoliccy debile, Dobrze, że przestałem na to gówno głosować wiele lat temu.