Wpis z mikrobloga

#kanalzero powiem wam że jak czytam te wasze komentarze na temat kanału zero to odnoszę wrażenie że nikt go nie ogląda a komentuje. Oglądam już 3 film i nie widzę tej mitycznej pisowskiej narracji. Program Marczaka i Leśnodorskiego uważam za majstersztyk. Fajnie opowiedziana trudna sprawa w łatwy sposób. Nikt tutaj nie próbuje nikogo wybielić czy wywyższac. Brakowało takiego formatu w przestrzeni publicznej i Stanowski idealnie tę lukę wypełnił. Takie jest moje zdanie.
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@hosearkadiomorales powiem Ci tak, jestem na Wykopie wiele lat, wcześniej nie miałem konta, nie jestem aktywnym użytkownikiem i przy dzisiejszej społeczności mam na to wyrąbane. Dzisiejszy główny nurt Wykopu nie ma już tej renomy i autorytetu żebym zaczął się zastanawiać czy może przypadkiem nie mają racji
  • Odpowiedz
@kuba_q2 mam identyczne zdanie. Fajne w kanale 0 jest to, że w jednym miejscu masz ciekawe programy na różne tematy. Program Matczaka i Leśnego to w ogóle chyba jak dotąd mój faworyt, świetnie słucha się Matczaka.
  • Odpowiedz
@kuba_q2: do tej pory to co widzialem na KZ jest zwyczajnie po prostu miękkie, niby punktuje każdego, ale za #!$%@? kiedy znacznie poważniejsze uchybienia sa na wyciagniecie ręki. Stano to zwykly oportunista i nie pozwoli nikogo urazić
  • Odpowiedz
@kuba_q2: to jest po latach TVPiS pewnie trudne do zauważenia, ale k0 jest trochę jak TVN. Nie ma FUR DEUTSCHLAND w każdej godzinie, ale już "no hehe wszystkich nas pozamykają" jest, mimo że w pierdlu byli tylko ewidentni przestępcy K. i W. Nie ma NIEMCY ZABRALI CPK, ale już grafika z poltykami PO którzy nie przyszli grzecznie do Stanowskiego i Mazurka jest. Nie ma w politycznym programie rozmów o Pegasusie, wyborach
  • Odpowiedz
@kuba_q2 jakiego formatu? Gadających głow? Stanowski zebrał na jednym kanale grupkę znanych ludzi, którzy robią to samo co do tej pory tylko pod szyldem kanału zero. To żadna rewolucja tylko przegrupowanie
  • Odpowiedz
@kuba_q2: rozumiem Twoją perspektywę i ja szanuję, ale gosci którzy robią wywiad z typem przytulającym skazanych przestępców i ukrywającym ich w pałacu prezydenckim szanować nie będę.
  • Odpowiedz
Fajnie opowiedziana trudna sprawa w łatwy sposób.


@kuba_q2: To chyba najlepiej podsumowuje tego typu kanały. Owszem, opowiadają o trudnych sprawach w łatwy sposób. Tyle że robią to zbyt mocno upraszczając skomplikowane kwestie i pomijając istotne szczegóły, które nie pasowałyby do uproszczonej tezy.
  • Odpowiedz