Wpis z mikrobloga

Dla mnie to jest niesamowite, że sekta CPK tak gładko przełyka takie informacje, że spółka CPK wprost kupowała sobie poparcie. Na przykład youtuber „Dla Pieniędzy”. Od wyborów w niecałe 2 miesiące dodał na kanał jak widziałem 4 materiały sponsorowane opłacone przez spółkę CPK, gdzie wychwalał projekt CPK. Czy naprawdę trzeba płacić za to, by skrajni prawicowi youtuberzy wychwalali za pieniądze podatników CPK?

Słyszeliśmy też o kupieniu jakichś ołtarzy do okolicznego kościoła za kilkaset tysięcy złotych przez spółkę CPK. Serio w tym narodowym #!$%@? na punkcie CPK nikomu to nie przeszkadza?

#kanalzero #polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #cpk #sejm
Gours - Dla mnie to jest niesamowite, że sekta CPK tak gładko przełyka takie informac...

źródło: IMG_3211

Pobierz
  • 16
@Gours: widać szacunek dla pieniędzy podatnika. W końcu to tylko kilka milionów, o co w ogóle szum. Żaden pieniądz.

Zamiast guilty as charge to raczej stupid as fuck.
@Gours bo ludzie w poważaniu mają takie fakty poboczne.

PiS kradł, teraz będzie kraść PO..

Ludzie po prostu chcą CPK bo dostrzegają w tym polska rację stanu.

Ja wiem że dla partyjnych.. coś takiego jak dobro wspólne i ogólne, nieistnieje..jest poza zasięgiem mentalnym.. liczy się tylko wojenka polityczna która daje żyć.

Tak myślą zwykli Polacy o CPK od prawa do lewa, obejrzyj dowiesz się czegoś nowego.
https://youtu.be/sE9Go2WrLYI?si=VhOR1EIakocTwVJ0

Tylko TVN owskie ,zdalnie sterowane
spółka CPK wprost kupowała sobie poparcie


@Gours: ale co w tym dziwnego? Ludzie są w większości prości. Tak tu by było "kurła, ja na zasiłku, nigdy nie latałem, a będą lotnisko za miliardy budować, po co to w ogóle te samoloty"
Ile trzeba było ludzi edukować o elektrowniach atomowych, że są bezpieczne i potrzebne?
nigdy nie mieli szansy usłyszeć krzty prawdy o CPK


@Pan_krecik: Posądzasz o mówienie prawdy "budowniczych" lotniska w Radomiu, Ostrołęki, Izery, przekopu mierzei, 100tys. mieszkań i dziesiątek obwodnic? Ty im wierzysz w prezentacje w power poincie i nie oczekujesz żadnego audytu i raportu wstępnego po zmianie zarządu spółki?
NIK już we wrześniu mówił o co najmniej 2 latach opóźnienia względem hurraoptymistycznych planów CPK.

Bo tu nie chodzi o geopolityczne #!$%@? o "potrzebach"
Bo tu nie chodzi o geopolityczne #!$%@? o "potrzebach" tylko o ten konkretny projekt i jego realizację. Żeby cokolwiek robić dalej trzeba zweryfikować co tak naprawdę zrobili populiści robiący politykę pod wioskowego chama.


@nie_jem_grzybow: To niech weryfikują. Zamkną kogo trzeba (albo nawet rozstrzelają) i biorą się za robotę. Społeczeństwo w tym ja tego od nich oczekuje.

Niestety ich wierchuszka nawet w kampani wyborczej na spółkę z ich tubą propagandową (tvn) sceptycznie
To niech weryfikują. Zamkną kogo trzeba (albo nawet rozstrzelają) i biorą się za robotę. Społeczeństwo w tym ja tego od nich oczekuje.


No i to robią, ale podnosi się kwik, bo jacyś cpk-celebryci (nazywani ekspertami, bo przeklejają dane wygenerowane przez spółkę CPK), trolle z twittera i upojeni kasą z SSP pseudodziennikarze nagle zamartwiają się stanem polskich inwestycji chociaż przez ostatnie 8 lat spali kiedy poziom inwestycji szorował po dnie a PiS trwonił
niejemgrzybow - >To niech weryfikują. Zamkną kogo trzeba (albo nawet rozstrzelają) i ...

źródło: 75724c4da71b3e568827c293d66b5582ba262b03bb219f091486e8b4adc53514

Pobierz
@Pan_krecik: przedstawiłem fakty. Też nie mam czasu, ale poziom tępej i chamskiej propagandy oraz mit jaki został po wyborach roztoczony wokół pola w Baranowie jest tak obrzydliwy, że każdemu kto ma choć trochę krytycznego i racjonalnego myślenia w sobie zapala się lampka.

I PO nie przegra wyborów jak zaora CPK. PiS zaorał wiele swoich propagandowych projektów już po pierwszej kadencji i wygrał kolejne wybory.
@nie_jem_grzybow

@Pan_krecik: nadal nie masz czasu tylko siejesz propagandę dla debili z materiałów promocyjnych CPK. Zero zaskoczenia.


Ciekawe dlaczego Lasek właśnie zrezygnował z zasiadaniu w parlamentarnym zespole "antyCPK"?

Zobaczymy jak za chwilę pod naciskiem opinii publicznej przestawią wajchę..

Tusk stanie się za chwilę największym zwolennikiem CPK.. "przecież zawsze nim był tylko te źle pisowce klamiom"
( ͡º ͜ʖ͡º)

I będziesz za chwile bronił CPK...bo jesteś zdalnie