Wpis z mikrobloga

@Maurelius: szmatecki broni kanału zero, morawiecki robi focie jak ogląda to na tablecie, dzisiaj jabłoński gada o tym z mównicy. przypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maurelius: Polecam przejrzeć komentarze pod kontem Donalda Tuska. Po-wskie boty pieją z zachwytu i wściekle atakują każdego, kto tylko odważy się podjąć jakąkolwiek polemikę.

Podobne prawda?🙂🤷🏼‍♂️
Zamiast dzielić kogoś na plemiona posłuchaj po prostu co mają do powiedzenia eksperci i posłowie. I na tej podstawie ich ocen jeśli nie chcesz być oceniany.
Bo dla mnie niestety strona rządowa tudzież ludzie którzy nie są za budową CPK nie mają argumentów.
  • Odpowiedz
  • 3
@Squanto:

Polecam przejrzeć komentarze pod kontem Donalda Tuska. Po-wskie boty pieją z zachwytu i wściekle atakują każdego, kto tylko odważy się podjąć jakąkolwiek polemikę.


Ale mnie to zupełnie nie dziwi, tak samo jak pisowskie boty zachwalające każde słowo, który wyjdzie z ust Morawieckiego czy Kaczyńskiego. Tylko że Stanowski nie należy (przynajmniej jawnie) do PiS, co już zapala czerwoną lampkę.

Zamiast dzielić kogoś na plemiona posłuchaj po prostu co mają do powiedzenia
  • Odpowiedz
@Maurelius: 5zewnetrznych firm niezależnych od Siebie za grube miliony dla PO (chyba 2012 rok ale mogę się mylić) wydało 5 ekspertyz co do CPK. I wszystkie mówią jasno. Że jest potrzebne. Dla mnie dyskusja jest zamknięta. Chcą robić audyt niech robią ale niech nie używają argumentów z dupy przeciwko CPK jak to miało miejsce w (Nowym) TVP bo się tylko ośmieszają.
  • Odpowiedz
Polecam przejrzeć komentarze pod kontem Donalda Tuska.

@Squanto: Porównanie konta polityka z osobą która próbuje malować się na obiektywną xD

Napisz coś jeszcze żeby pokazać że jesteś dzbanem bez mówienia tego wprost xD
  • Odpowiedz
@ignorancie: Wyrażając się w ten sposób tylko utwierdzasz mnie że sam jesteś botem tylko z drugiej z strony. Oni niczym się nie różnią od Ciebie. Pewnie o Tobie też by pisali podobnie. Zauważ to.
  • Odpowiedz
  • 1
@Maurelius to raczej wygląda na to że Pisowcy chcą się podczepić pod hype Stana. Oczywiście, wiem że on jest też jest odchylony w ich stronę, ale wątpię żeby wchodził z nimi w jakieś układy wspierające.
  • Odpowiedz
@Maurelius: no to gdzie ta polemika? wszystko sie sprowadza że 150 mld to dużo i #!$%@?. Zero argumentów. Prawda jest taka że nawet przeciwnicy poważni, specjaliści od transportu lotniczego, kolejowego nie NEGUJĄ idei CPK tylko poszczególne jej elementy. Nikt poważny nie mowi o tym by CPK nie było, chyba że to jakiś nic nieznaczący atencjusz.
  • Odpowiedz