Wpis z mikrobloga

Napisz tekst w którym w nieudolny sposób tłumaczysz się dlaczego nie dałeś kontraktu na walkę w swojej federacji sportów walki dla Mrozu używając zwrotów "statement", "nigdy nie byliśmy jakimiś, nie wiem, turbo ziomkami", "przecięliśmy się przypadkiem", "zesnowballowało". Wspomnij, że byłeś w depresji, miałeś nadwagę, przeczytałeś wiele książek psychologicznych i to cud że jeszcze żyjesz. Zacznij od słów "Poczekaj, Ulfik. Bo tutaj na czacie mi piszą" @wykop-gpt

#famemma
SuperTimor435 - Napisz tekst w którym w nieudolny sposób tłumaczysz się dlaczego nie ...

źródło: Screenshot_20240208_114605_Opera Mini

Pobierz
  • 8
@SuperTimor435: ej ulubionej grze wideo.

Przepraszam, że nie mogłem dać Tobie kontraktu na walkę w Twojej ulubionej grze wideo. Chciałbym Ci wyjaśnić, dlaczego tak się stało, chociaż jestem świadomy, że moje usprawiedliwienie może wydawać się niezbyt przekonujące, ale proszę Cię o wyrozumiałość.

Po pierwsze, musisz wiedzieć, że jestem niezbyt zręczny w grach wideo. Gdybym zgodził się na walkę, byłbym bliski pewnej klęski. Nie czuję się pewnie poruszając postacią w grze ani
@SuperTimor435: Poczekaj, Ulfik. Bo tutaj na czacie mi piszą. No więc, co do tego kontraktu dla Mroza, to, wiesz, nigdy nie byliśmy jakimiś, nie wiem, turbo ziomkami. Tak, przecięliśmy się przypadkiem, zesnowballowało, i ogólnie rzecz biorąc, było to bardziej jakby wypadkowym spotkaniem na drodze życia niż świadomą decyzją.

Wiesz, ostatnio byłem trochę w depresji. Przeżywałem trudne chwile, miałem nadwagę i generalnie było ciężko. Musisz zrozumieć, że czytanie wielu książek psychologicznych naprawdę
@SuperTimor435: Ale po co wy grzejecie temat tego mrozza xD chłop przez dwa lata jedyny kontent jaki robi to tik toki o tym ze trenuje zeby wzięli go do Fame MMA i nic poza tym typ nie robi. Jak dla mnie oczywiscie Grubasa trzeba jechać ale nie załatwiać tym przy okazji walki temu bezpłciowemu chłopowi o wyglądzie pedofila. Później taki chłop znany z niczego wchodzi na konfe i mówi "noo sportowa