Wpis z mikrobloga

wiem że to jego kasa i ciul mi do jego decyzji ale wydać 20k na broń z której strzeli dwa razy w miesiącu ok. chlebek naan za 9zł - drogo
#mocnyvlog
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@repiv a czy ja napisałem że mu zabraniam. Napisałem tylko ze gość ma dwubiegunowość bo chlebek za 9 zł za drogi. Czytaj ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@Krizz: nie widzisz różnicy pomiędzy chlebem a bronią?
Jakby ktoś nie kupił roweru za 5k bo mu się wydawał za drogi, ale później kupił mieszkanie za 500k to też by miał dwubiegunowość?
  • Odpowiedz
@Krizz: Gruby ma przynajmniej klika chorób psychicznych, jak alkoholizm, mitomania czy kompulsywne objadanie się, ale ChAD nie ma. Robiłby wtedy długie przerwy w nagrywaniu. Dopaminowemu golemowi raczej bliżej do schizofrenii.
  • Odpowiedz
chlebek naan za 9zł - drogo


@Krizz: to były raczej podchody pod wymuszanie płatnej współpracy albo restauracja nie chciała mu dać za darmo, to wielki juduper musiał drzeć ryja. W kolejnej restauracji już mu naan po 9zł nie przeszkadzał. On się zachowuje jak ci pieprznięci "influencerzy" (sama nazwa powinna być traktowana jak przekleństwo) co jechali po kelnerce, że jest za wolno.
  • Odpowiedz
@Krizz: On zaprzecza poczuciu potrzeby ładu i logiki w życiu. Jak jeszcze żyła Halinka to dokarmiał ją pizzą. Jego nawyki żywieniowe ok, ale matka wiekowa z cukrzycą, pewnie kłopotami z krążeniem to nie mógł szarpnąć się na dietę pudełkową nawet dla niej, no nie, pizza dobra Halinka zje oszczędźmy na żywieniu matki. A adasie co kupił w Berlinie bo zalał wcześniejsze buty i narzekał, że te adasie są złe, a
  • Odpowiedz
strzeli dwa razy w miesiącu ok.


@Krizz: Nie sądzę, że średnia taka będzie. Zaraz będzie ryk, że amunicja 308 droga i strzelnica daleko.
Chyba że baryła zacznie się bawić w elaborację....
  • Odpowiedz