Wpis z mikrobloga

CPK = Typowy pisowski scam jak np. elektryczne samochody xDDD, przekop, ostrołęka, stępka i inne pisowskie bzdury. Forsowany do zakompleksionych mariuszy z brighton i innych pisokonfiarzy, marzących o wielkiej pylzce.

Pisowcy nie potrafią nawet złożyć poprawnie wniosku o dofinansowanie (albo sami nie chcieli bo nie wierzyli w tej projekt xDDD), a mariuszopisokonfiarze myślą, że im PiS taki projekt dowiezie xDDDDDDDDDD
#kanalzero #bekazprawakow #bekazpisu
deziom - CPK = Typowy pisowski scam jak np. elektryczne samochody xDDD, przekop, ostr...

źródło: obraz_2024-02-07_214318372

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
tak tak, bo w Polsce to się nie da, mam flashbacki sprzed 10 lat...


@OVG1: A czy gdzieś napisałem, że się nie da? Oczywiście, gdyby rządził pis to by się nie dało xD, po prostu ten projekt nie ma żadnego sensu i tyle.
  • Odpowiedz
Czy przekop mierzei przynosi już zyski?

@Suheil-al-Hassan: Stary, ściany w bursztynie, podłogi z bursztynu, sztućce, talerze, nawet #!$%@? klop mam z tego bursztynu co go tony wydobyliśmy przy wykopie. Rząd już nie miał co z tym całym bursztynem robić jak już spłacił koszty przekopu, CPK i fabryki samochodów elektrycznych i zaczął rozdawać ludziom.

Ale my nie rozmawiamy o przekopie mierzei tylko o cpk i nitce szybkiej kolei. Co to ma
  • Odpowiedz
@deziom:

Oczywiście, gdyby rządził pis to by się nie dało


no jakoś pisiory to pchali do przodu, a teraz nagle problemy rosną wszędzie
  • Odpowiedz
Stary, ściany w bursztynie, podłogi z bursztynu, sztućce, talerze, nawet #!$%@? klop mam z tego bursztynu co go tony wydobyliśmy przy wykopie. Rząd już nie miał co z tym całym bursztynem robić jak już spłacił koszty przekopu, CPK i fabryki samochodów elektrycznych i zaczął rozdawać ludziom.


@JuliuszSlowacki: Widzicie, wy parskacie z PiSowców a jesteście tak samo zainfekowani politycznym plemiennym myśleniem jak oni. xD Rozmowa jest o porcie lotniczym i szybkiej
  • Odpowiedz
@MirekStarowykopowy: #!$%@? MAĆ - my mamy wątpliwości czy PiS nie zrobił wała przy CPK skoro robił wały w DZIESIĄTKACH inwestycji przed tym i podajemy ich przykłady a ty #!$%@? swoje. Masz problemy z logicznym myśleniem? Czy po prostu próbujesz zaciekawić innych swoim #!$%@? bo taki dostałeś prikaz?
  • Odpowiedz