Wpis z mikrobloga

Uwielbiam wieczory Klapka jak wraca z dzieckiem do domu xDDD

Pomijając opuchnięte ryłko, oczy zaszklone i pijacka wersja spojrzenia tysiąca yardów xDD

Nie brakuje referowania o tym, że ma w planach umyć córkę i jakie to jeszcze obowiązki są przed nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jaką rozwielitką umysłową, (nawet Grażynką) trzeba być, żeby łykać ten crap ;/

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
kurczakos1 - Uwielbiam wieczory Klapka jak wraca z dzieckiem do domu xDDD

Pomijając ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-07 194023

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Geppetto ale to gówno oszczędności bo wodę musi nagrzać. A boiler na górze ma solarny za darmo. Wiadomo że to nie wrzątek ale pewnie jest letnia ta woda, akurat do mycia. Zresztą wodę też ma za darmo tyle co koszt prądu do pompy żeby na dach do zbiornika ja pociągnąć.
  • Odpowiedz
  • 5
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS Zaczyna "podlewanie" praktycznie zaraz po odstawieniu Cukrowej do przedszkola, na licznych spotkaniach biznesowych. Później na gazie ją odbiera i gehenna dzieje się dalej, tułając się z pięciolatką po melinach ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie przeszkadza to odbiorcom - pantofelkom, pisać, że to kochany tata XDDDD
  • Odpowiedz
@kurczakos1 i tak ma lepiej niż większość jej rówieśniczek w khmerskich wioskach rozsianych po dżunglach. One mogą co najwyżej skończyć w burdelu jak dobrze pójdzie (jak srejle czy ta od poczciwego Krzycha)
  • Odpowiedz
Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jaką rozwielitką umysłową, (nawet Grażynką) trzeba być, żeby łykać ten crap ;/


@kurczakos1: to jest ekipa oszołomów od "BUZIE WIDZE !". Oni chyba na serio są w jakimś Czikago czy innym zlocie polonii.
  • Odpowiedz