Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o Władysławie Kosiniaku-Kamyszu? Dla mnie ten człowiek ma wszystko co potrzebuje polityk, czyli bardzo dobre wykształcenie i bardzo dobrą prezencje. To jest chyba jedyny polityk, co do którego praktycznie nie mam żadnych zastrzeżeń.
#polityka #neuropa #4konserwy #kosiniakkamysz
Kielek96 - Co sądzicie o Władysławie Kosiniaku-Kamyszu? Dla mnie ten człowiek ma wszy...

źródło: 000IJ8ZJFG0L3LR1-C116-F4

Pobierz

Czy Władysław Kosiniak Kamysz jest dobrym politykiem?

  • Tak 66.7% (34)
  • Nie 33.3% (17)

Oddanych głosów: 51

  • 8
  • Odpowiedz
@Kielek96: przyzwoity wyrobnik. Ale nigdy nie przebije pewnej bariery. To nie jest talent polityczny na miarę Trzaskowskiego, a nawet Hołowni, nie mówiąc już o Tusku
  • Odpowiedz
@Kielek96: Jestem pod wrażeniem jak wysoko jest w swojej partii, biorąc pod uwagę, że nie budzi u mnie żadnych negatywnych skojarzeń i nie wydaje się też być marionetką starych mord z PSL, którym średnio ufam (np. Sawicki).
  • Odpowiedz
@Kielek96: po prostu. Ludzi z talentem politycznym jest niewielu. Tak samo jak w Sejmie podejrzewam, że nie ma drugiej osoby, która by potrafiła tak celnie w roli marszałka odgryzać się jak Hołownia.

@emerald-city Bzdury. Trzaskowski jest po Tusku największym talentem politycznym po stronie dzisiejszych rządzących (ale od Tuska dzieli go przepaść)
  • Odpowiedz
@Kielek96: A co rozumiesz przez dobrego polityka? Jeśli to, czy dobrze reprezentuje twoje poglądy, no to kwestia subiektywna. A jeśli chodzi o jego skuteczność w polityce, to póki co nie bardzo ma się czym pochwalić.
  • Odpowiedz