Wpis z mikrobloga

  • 0
@Cebulaa1: czego więcej, zestawów Lego z Dune? Nie, tylko ten i więcej raczej bym się nie spodziewał. Dosłownie cud że w ogóle ten wyszedł

@Saddam_Husajn: tak, są specjalnie pod ten model stworzone
  • Odpowiedz
@TomSz: ma swoje wady jak tylko 2 miejsca na figurki i niezbyt miejsca na więcej pomimo że jest w minifg skali(oznacza to że model jest w skali figurki lego względem prawdziwego modelu). technic piny i inne czerwone elementy widoczne przy skrzydłach łatwo zamienić na czarne ale jednak fajniej by było jakby to było z zestawem.

Ogółem w weekend złożyłem ten zestaw i zgadzam się z stwierdzeniem jak to sam zestaw jest
  • Odpowiedz
  • 1
@FightingCookie: #piekloperfekcjonisty ;)

te czerwone elementy to raczej świadoma decyzja żeby całość nie wydawała się nudna... a jak u siebie planujesz pomiednić to jeszcze prześwitują w niektórych miejscach niebieskie, żółte, pomarańczowe i piaskowe elementy ;)
  • Odpowiedz
@TomSz: akurat świadoma decyzja to prawda, względem składania zestawu i sposobu color coding lego ale to wpis o Ornithopterze :)
Jasne że mógłbym i tak ale na tym moim biurku stoi świetna lego'wa adaptacja Ornithoptera i taki prosty mankament to ja przy okazji składania zamówienia na bricklink sobie naprawię. niestety te skrzydła to zmora której nie wiem czy LEGO poprawi :(
  • Odpowiedz