Wpis z mikrobloga

@legendaYakuzak2115: bo neet trzeba wyciskac jak cytryne nie mozesz wejsc w otchlan bo zmiecie z planszy jakis ruch w ciagu dnia jako tako dieta i kladzenie sie o normalnej porze bo jak rozlegulujesz zegar to its ovrr mowie z doswiadczenia
  • Odpowiedz
@legendaYakuzak2115: osobom na necie pewnie najciężej jest wyrwać się ze swojej banieczki, gdzie nie muszą niczego, nie muszą się stresować, nie muszą żyć w społeczeństwie. Jest trudno się wyrwać, bo w końcu jest wygodnie, ale nie da się tak funkcjonować całe życie, bo kiedy zetkną się z jakimkolwiek problemem to nie przeżyją tego. Podstawą powinno się zerwanie z wykopem, gdzie wszyscy klepią się po plecach xD
  • Odpowiedz
@legendaYakuzak2115: ja netowałem 1.5 roku potem poszedłem do kołchozu wytrzymałem 1.5 roku potem 5 miesięcy neet potem 1 rok w kołchozie teraz neet tydzień czasu zauważyłem że neet jest zajebisty przez pierwszy miesiąc jak jeszcze masz dużo kasy zaoszczędzonej z kołchozu ale powyżej 3 miesięcy jak nettowałem to już na banie zaczyna siadać dość mocno
  • Odpowiedz