Wpis z mikrobloga

Napiszę tak, spotykanie z cichodajkami za 2k za nocke > jakiekolwiek spotkanie z divą.
Polecam każdemu. Wrażenia niezapomniane. Ile wydajecie miesięcznie na divy około?

#divyzwykopem
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odpad_ludzki: no dobra ale pytam gdzie xD gdzie jezdzic? po galeriach? po liceach? po wioskach? Przeciez to nie klasyczny podryw gdzie podbijasz i mowisz siemanko idziesz na uklad? Moze sa jakies sprawdzone sposoby w jakie osoby celowac. Pewnie z biedoty ale teraz juz nie ma takiej biedy w polsce zeby mlode suczyska sie puszczaly za pape.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fury_Warrior: Aaaa, o to Ci chodzi XD Nie mam pojęcia, jakbym wiedział to bym nie korzystał z portalu. Pewnie wioski i remizy to jest jakiś sposób ale nie mam w tym doświadczenia. Po galeriach chodzę i nic nie wyrwałem nigdy, do liceum nie jeżdżę bo z moją mordą bym wyglądał na creepa.
  • Odpowiedz
@odpad_ludzki: trzeba w kontrolowanych warunkach lani to zaproponować. Zdala od kolezanek i judgmentu. Musi sama w tej swojej malej glowce rozkminic czy jej sie oplaca to ryzyko. Kiedys byl wykopowy eksperyment spoleczny ze na tinder jak wrzucisz opis bez zdjec ze szukasz na przygodny s--s za kase to duzo lasek pisalo ze sa zaciekawionych i je to kreci. Wiec moze wcale nie jest tak ciezko tylko kwestia ceny. Warto by
  • Odpowiedz
  • 0
@Fury_Warrior: Wszystko ładnie napisałeś i pewnie masz rację, problem jest znaleźć kogoś takiego, to trzeba mieć jakiś szósty zmysł i dynaminę.

Robić kontakty/znajomych, aby przez sieć połączeń taką poznawać.

W teorii wszystko super u Ciebie brzmi, w praktyce trzeba mieć do tego dynamine.
  • Odpowiedz