Wpis z mikrobloga

@widmo82: Nikt Ci tyle futurystycznych dziwolągów nie obieca ile chińska propaganda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na zdjęciach wszystko nowoczesne, we wszystkim AI, 5G, a potem wychodzi szydło z worka ryżu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WaveCreator - @widmo82: Nikt Ci tyle futurystycznych dziwolągów nie obieca ile chińsk...
@shaki24: Rotfl, wiara w chińską propagandę, że tam biedy nie ma i przeciętny Chińczyk żyje na zachodnim poziomie bo zobaczyłeś kilka filmików bogatych dzielnic z Shenzhen lub Szanghaju.

I oczywiście jako obrona od razu "argumentum ad americanum". Jak tam bezrobocie młodych w Chinach? Zaczęli znowu publikować, czy dalej udają, że jak nie podają danych to problemu nie ma? xD
@WaveCreator: A co mnie bezrobocie obchodzi? A co mnie obchodzi ze jakas czesc chinczykow wciaz zyje biednie?
Auta robia swietne i tyle. Masz mnostwo recek w europejskiej prasie. Sami niemcy przyznali, ze chiny sa generacje do przodu. Musk tez trzesie dupa.

A xpeng lata. Nie wiem po co to komu, ale juz z rok temu przeprowadzali testy ich latajacego auta.