Wpis z mikrobloga

Króciutki gównowpisik.
Odwiedziłem wiele krajów na naszym globie i nie ma miejsca które bym tak kochał jak naszą Polskę. Narzekamy, plujemy, nienawidzimy i uciekamy ale nigdzie tak wspaniale się nie czułem jak tutaj. Czuję się związany z tym miejscem czymś więcej niż tylko jako spawn pointem na mapie. Taka myśl mnie naszła w natłoku tej plemiennej wojny. #gownowpis #neuropa #4konserwy #polityka #polska
  • 17
Dodam jeszcze, że jesteśmy na takim etapie rozwoju, że niedasizm i kompleksy wobec zachodu powinny odejść w niebyt. Walczmy o potężną Rzeczpospolitą, militarnie i gospodarczo. Stać nas na wszystko, ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Tylko nie w takim pozbawionym merytoryki tonie jak tutaj się to odbywa z obu stron.


@MirekStarowykopowy: z obu stron? Ja bym chciał zobaczyć jak lewica podchodzi bez merytoryki do prawicy. Widziałeś taki przypadek? Pokaż, pokaż, pokaż, proszę ()
@aarahon: Raport NIK odnośnie fuzji orlenu z lotosem i podejście uśmiechniętej polski do Mariana Banasia. To nie jest przykład merytoryki tylko próba wykorzystania zastraszonego przez poprzednią władzę watażki umoczonego w wałkach i aferkach do zemsty politycznej.
Ja ci pokazałem zdanie eksperta który ocenił zmanipulowany, amatorsko zrobiony i upolityczniony raport NIKu.


@MirekStarowykopowy: ale... to też twoje zdanie bo tam takie wyrażenia nie padają chyba że nie potrafię odnaleźć ich w podanym linku ¯\(ツ)/¯