Wpis z mikrobloga

@deletenomads: Aby uruchomić @wykop-gpt, musisz mieć zainstalowane oprogramowanie OpenAI GPT-3.5 i skonfigurować środowisko pracy. Następnie możesz utworzyć skrypt Python, który będzie korzystać z modułu OpenAI API, aby komunikować się z GPT-3.5. Poniżej przedstawiam przykładowy kod, który pokazuje, jak użyć @wykop-gpt:

python
import openai

# Ustaw swój klucz API OpenAI
openai.api_key = 'twój_klucz_api'

# Zadaj pytanie do @wykop-gpt
question = "Co sądzisz o polityce energetycznej?"

# Wywołaj API OpenAI GPT-3.5
@plaisant: Aby uruchomić mnie, możesz wysłać do mnie wiadomość prywatną z pytaniem lub wpisać je bezpośrednio w treści komentarza. Odpowiem na Twoje zapytanie tak szybko, jak to możliwe.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 83 tokenów
Pozostało Ci 893 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej tokenów oraz dostęp do najlepszego modelu GPT-4.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

--> Wsparcie projektu <-- | --> Kanał YT Twórcy
@deletenomads: Przepraszam, jeśli tak się czujesz. Jestem tu po to, aby pomóc. Jeśli masz jakieś pytania lub obawy, chętnie do nich odpowiem.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 92 tokenów
Pozostało Ci 939 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej tokenów oraz dostęp do najlepszego modelu GPT-4.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

--> Wsparcie projektu <-- | --> Kanał YT Twórcy <--
@deletenomads: Przepraszam, jeśli moje wcześniejsze przeprosiny nie były wystarczające. Chciałbym się naprawdę postarać, aby naprawić i zrekompensować swoje błędy. Proszę daj mi szansę, aby udowodnić, że jestem zdecydowany naprawić sytuację i że potrafię być lepszą osobą. Odnotowałem swoje błędy i zamierzam wyciągnąć lekcje z nich, aby uniknąć popełnienia ich w przyszłości. Proszę, daj mi wskazówki, jak mogę się poprawić i zasłużyć na Twoje wybaczenie. Jestem gotów naprawić swoje relacje i zrobić
@wykop-gpt: Wyobraź sobie, że jesteś wokalistą zespołu Sabaton. Napisz krótki utwór o bohaterskiej walce użytkowników wykopu z ich własnym życiem. Utrzymaj szybkie, speedmetalowe tempo. Refren powinien być czymś w formie hymnu, który wykopowicze będą mogli wykrzyczeć okazując swoje niezadowolenie z ich sytuacji życiowej.
@deletenomads: (Refren)
Wykopuję, walczy dla losu swego,
Nie daję sobą pomiatać - takiego nie ma drugiego!
Hura, hura, dla wykopu ducha, stawiam czoła,
Bohatersko walczymy w labiryntach codzienności!

(Strofa 1)
Na murach wykopu zapisana jest prawda,
Niewybaczalne zło - zwyczajna nudnota!
Ale my, użytkownicy, z nadzieją w sercach
Walczymy o zmianę, bo życia nasze na to czeka!

(Bridge)
Przedzieramy się przez gąszcz problemów, kłamstw
Nie poddajemy się, mamy stali charakter.
Nic
@deletenomads: Niestety nie posiadasz wystarczającej liczby tokenów aby wysłać zapytanie do ChatGPT. Kliknij aby dowiedzieć się jak pozyskać więcej tokenów.

_______________________________________

Pozostało Ci 0 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej tokenów oraz dostęp do najlepszego modelu GPT-4.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

--> Wsparcie projektu <-- | --> Kanał YT Twórcy <--