Wpis z mikrobloga

Potrzebuje telefon max do 2000 zł.
Musi mieć dobrą baterię, dobrą wydajność i dobrze jakby w miarę ok fotki i video było.. Poleci coś ktoś?
#telefony
  • 18
  • Odpowiedz
@cword: no tak, bo co z tego, że najtańszy rozmija się z budżetem o o minimum 130% w góre xd
No chyba, że akceptujesz model sprzed kilku lat, gdzie apple samo się chwali, że obniża ich wydajność etc. (robią to wszystkie firmy, ale tylko apple chwali się przed swoimi użytkownikami tym faktem) xd

Gość pyta o telefon do 2k a ty mu wyskakujesz z 4,6k albo starym, spowolnionym przez producenta modelem...
  • Odpowiedz
@voldi: ale żeby się tak zesrać

2k24

androidowcy nadal bronią swojej mekki

Śmiechu warte i btw Apple nie spowalnia swojego sprzętu
Za to android jest już spowolniony w dniu premiery jak i jego właściciele xD xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@voldi: ja zajmuję się fotografią, więc fajnie jakby rolki na insta z nagraniami z sesji wychodziły w miarę git...

Pracuje i dosyć często wyjeżdżam więc bateria mocna to must have... I tyle, ja gram tylko w Lola na fonie.... Mam teraz Xiaomi mi 11T o umiera w nim bateria niestety na amen
  • Odpowiedz
Śmiechu warte i btw Apple nie spowalnia swojego sprzętu

@cword:

Dziecko wiedzący mniej niż zero ale piszące bzdety, niestety srajfon przegrał sprawę w sądzie o to, oczywiście praktyki nie zmienił, po prostu teraz to ukrywa albo informuje, że "dla dobra baterii i czegoś tam" obniżamy ci wydajność
Ja miałem to gówno zwane srajphonem i wróciłem do androida i więcej gówna nie tknę, nie wiem jak można jako konsument bronić firmy, która
  • Odpowiedz