Wpis z mikrobloga

#kanalzero mam wrażenie, że #stanowski troluje nas wszystkich, co sprawia mu oczywiście olbrzymią przyjemność. Troluje prawicę, że jest to kanał "centro-prawicowy", bo jest w redakcji prawo-symetrysta Mazurek i zrobili razem sympatyczny wywiad z prezydentem. Troluje prawicowe media, bo robi im konkurencję na youtube, czyli ich ostatnim bastionie. Troluje #tvn, bo oni nie mieli szans na wywiad z PAD (bo wyglądałby on inaczej), a wywiad ten jest komentowany dalej szeroko. Troluje prezydenta, bo po raczej ciepłym wywiadzie po weekendzie wypuszcza film z analizą mowy ciała, z którego każdy coś dla siebie wywnioskuje (proPAD i antyPAD). Robi to samo z lewicą - Tede, prawo-symetrysta Meller, Maciej Dąbrowski i to jego słynne śmianie się jednoczenie z lewicy i prawicy, do tego ten kontent z Mazurkiem.Troluje Wiśniewskiego, bo daje mu platformę do ośmieszenia się. Chce zrobić trolla ze wszystkich mówiąc, że będzie kandydować w wyborach prezydenckich. Troluje Kanał Sportowy - nie trzeba tłumaczyć. Nie wstydzę się przyznać - ja też zostałem strolowany, nie kasuję swoich poprzednich postów.

Czy wszystko to czyni go złym człowiekiem? Wydaje mi się, że wiele można zarzucić Stanowskiemu - słynny chłopski rozum, lęk przed silnymi kobietami z własnym zdaniem, stronniczość przy sprawach dotyczących jego znajomych, ale po drugiej stronie medalu jest to, że moim zdaniem jest empatyczny, wrażliwy, pracowity. Doszedł do tego co ma wyłącznie swoją pracą. Do tego akcje charytatywne za czasów KS, nie tylko licytacje - nie wiem czy widzieliście też materiał z Mazurkiem o tym domu co stawiają jakieś rodzinie zastępczej.

Każda platforma robi treści głupie i wartościowe - TVN robi zarówno reality show, jak i reportaże śledcze. Mimo wszystko, uśredniając wszystkie obecne materiały - jest to bardziej wartościowy kontent niż inne popularne treści na #youtube, z drugiej strony - znajdziemy też kanały bardziej pożyteczne.
  • Odpowiedz