Wpis z mikrobloga

amiast napisać na priv jaki masz problem albo przyjechać osobiście jedyne co wybierasz to kąsanie pod moimi postami


@kot_kustosz: WTF ja tu smieszkuję z miny kotów, a tej się logika różowych pasków załączyła, doszukuje się drugiego dna i szuka dziury w całym. Serio.
Blaskun - >amiast napisać na priv jaki masz problem albo przyjechać osobiście jedyne ...

źródło: giphy

Pobierz
  • Odpowiedz
@kot_kustosz: Raz (specjalnie sprawdziłem) i to dlatego, że jesteś podobna (tylko chudsza) do córki mojego byłego kierasa co go Ciaputek nazywaliśmy.
Trzeba było napisać żebym cię tak nie nazywał, a nie pasywnoagresywnie atakujesz niby w obronie kotków.
  • Odpowiedz
@Blaskun nie raz, pisałeś również pod innym postem że jestem skrzatem, sprawdź dokładniej. Pod starszymi postami, które kiedyś usunęłam też. Dlatego zniżyłam się dziś do Twojego poziomu.
  • Odpowiedz
@Blaskun zgadza się, że jestem niska, nie mam problemu ze ktoś z tego śmieszkuje. Po prostu ileś razy pisałeś pod moimi postami w ten sposób. Normalnie bym się umiechnela ale dlatego, że poniekąd się znamy zdziwiła mnie częstotliwość uszczypliwości z Twojej strony. Nie mam zamiaru się kłócić, miałam coś do Ciebie to napisałam. Nie twierdzę, że robiłeś to ze złą intencją, piszę jak to wygląda z mojej perspektywy
  • Odpowiedz