Wpis z mikrobloga

@Plotyn: To PIS tak spolaryzował społeczeństwo i doprowadził dyskurs polityczny do tego, że musisz się określić. Więc tak, jeśli nie jesteś antypis, to jesteś #!$%@? propis. To chyba jest jasne. Kto najbardziej zyskuje na postawach "symetrystycznych"? No odpowiedz. Koalicja rządząca?
  • Odpowiedz
@Plotyn: no są jeszcze konfo śmieci bez godności i honoru co w sumie moralnie również do pisu się nadają. Zakolak stanoski to pisior i symetrystra, razem z tym mazurkiem. obaj pisiory. A zakolak to kolega leśnodorski a on to środowisko bartosiaka, a kim jest bartosiak zostawiam tobie do odkrycia lemingu, Naura
  • Odpowiedz
@jason24: yhym czyli na bazie twittów stwierdzasz, że "zresztą wystarczy popatrzeć na jego zachowania i wypowiedzi. to bandyta zawistny i mściwy. ojciec wojny polsko-polskiej". A ja na przykład oglądałem całe wiece i pełne wypowiedzi kaczyńskiego, morawieckiego i właściwie każdego z pisu i na bazie analizowania grzanych tematów oraz sondaży mogę stwierdzić, że to pis stworzył tę sytuację. To pis zawsze robił pierwszy krok w polaryzacji (proste przykłady - imigracja 2015, kompromis
  • Odpowiedz
@Plotyn: Kolejny pisowciec, symetrysta próbuje przekonywać ludzi że Stanowski jest spoko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak tak oczywiście, symetryzm i podprogowy subtelny przekaz, wszystko ma za zadanie przekonać Januszy z Brighton że PIS nie jest taki zły. Ale tutaj nikogo nie nabierzesz na swoje wywody. więc pal wroty pisowcu razem ze swoim Stanowskim.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Ruch ośmiu gwiazd powstał w odpowiedzi na złamanie kompromisu aborcyjnego. Kod powstał na skutek wprowadzania zmian do trybunału konstytucyjnego, marsze "tęczowych debili" są reakcja na społeczeństwo które nie akceptuje tej grupy społecznej i walczą o większą akceptację w sile większej grupy. Naucz się czym jest przyczynowość - przyczyna (działania pisu) i skutek (działania opozycji).

Rozumiem, że za wojnę na ukrainie winna jest ukraina? Za 2wś jest winna Polska? Za 9/11
  • Odpowiedz
Ale co za tym określeniem się dokładnie kryje?


@johny-kalesonny:

Zgaduję, że chodzi o postawę krytyczną wobec platformy i tuska.

Dla lepszego zrozumienia przedstawię to dialogiem:

-Hura! pis przegrał wybory.
-No fajnie, wreszcie zakończy się czas miernot i kanalii. Szkoda, że to platforma będzie rządzić, pamiętam ich afery i ich afery.
-oooo ty przebrzydły pisiorze!!!

Chciałem napisać, że to pewnie młodzież tak się piekli i nie pamięta pierwszych rządów platformy, ale przecież
  • Odpowiedz