Wpis z mikrobloga

Krzysiu nie podumał. Myślał, że jest kozak i że może dziś, przy zmianie władzy dalej promować pisowskie kreatury. Nie podumał, że jednak w dużej grze jest tylko presstytutką. Ego mu #!$%@?ło ponad skalę, juz sie widzi w pałacu prezydenckim a tu oops juz sie haki znajdują na niego. Co wczesniej bylo tylko domysłami, teraz moze okazac sie potwierdzone. Pewnie gdzies tam lezy dokument że bral piniondze za przychylnosc dla pis I caly misterny plan w #!$%@?.
#kanalzero #stanowski #bekazpisu
PaczekRecords - Krzysiu nie podumał. Myślał, że jest kozak i że może dziś, przy zmian...

źródło: temp_file585754909486966236

Pobierz
  • 19
@hatfuusk nie zwykłem polemizować z członkami sekty, ale odpowiem ci w dwóch zdaniach.Nigdzie nie napisałem, że jestem za po czy za pis, ale to jest wlasnie wasza retoryka. Masz inne zdanie to jesteś przeciwko nam.
ale macie nasrane w tych łbach, od tej nienawiści, spolaryzowania


@Serghio: czy ja wiem, obecnie mamy nastroje jakie mamy, anty pisowskie, a stano zaprasza sobie do wywiadu skompromitowanego prezydenta i z mazurkiem liżą się po jajkach. Mariusze z Brajton może nie widzą problemu, ale sporo ludzi widzi. No i to że szmatecki ich broni na Twitterze to już jest szczyt
@Harven: ale co z tego, że skompromitowanego?

wiem, że niektórzy, zazwyczaj jedna strona sporu wokół konstytucji to najlepiej chcieliby rozstrzelać Dudę, tyle, że to prezydent RP i trzeba się z nim w jakiś sposób liczyć, Polska to nie tylko Wykop, a cały przekrój społeczeństwa, a tutaj gość ma nadal 46% poparcia społeczeństwa w badaniu zaufania, na równo z Trzaskowskim (liderem jest Hołownia, Tusk ma nadal więcej nieufnych niż ufnych)

chcąc czy
@PaczekRecords beka z was ze tak sie sracie dzieci wykopu xD gosc zrobil genialny ruch odpuszczajac sport, tworzy wlasnie imperium medialne byc moze z czasem w tv. Koszta nizsze a ogladalnosc wieksza niz niektore stacje tv. Sracie na pis a KO to pis bis z lewacka propaganda xD sami fachowcy z tych ministrow jak sie slucha ich pomyslow to jedno wielkie lobby deweloperskie i kolesiostwo za trzy lata bedzie na nich ostra