Wpis z mikrobloga

Sytuacja z sprzed kilku dni w Żabce, poszedłem odebrać paczkę, ale okazało się, że zepsuł się im jakiś system i pani poinformowała mnie, że tej paczki nie mogę odebrać bo ona tego nie zarejestruje. Bardzo zależało mi na tej paczce więc zadzwoniłem na infolinię żabki czy można ją odebrać w inny sposób, dowiedziałem się, że muszę napisać kartkę z dyspozycją odbioru w której podaje nr przesyłki, kod odbioru i imię i nazwisko. Myślę sobie super idę do żabki mówię do ekspedientki btw. karyny, że dzwoniłem na infolinię i mam karteczkę która pozwala mi odebrać paczkę. I tu się imba zaczęła xD

Karyna do mnie że każdy może taką kartkę napisać, że mogę być złodziejem xD argument, że przecież normalnie paczkę odbiera się z kodem odbioru nie przynoszą żadnej zmiany nie wyda i #!$%@?. Trochę zaczęliśmy się sprzeczać i mowi do mnie „dobra da Pan dowód” ja mówię ok niech sprawdzi, że paczka jest na mnie. Patrzę co ona robi a tam mi dowód fotografuje z dwóch stron XD
Zdjęć później nie chciała usunąć (paczkę już miałem w rękach) i mówi że usunie jak oddam paczkę, znowu weszliśmy w potyczkę słowną xd skończyło się na tym, że:
- paczka odebrana
- zdjęcie dowodu zrobione (teoretycznie usunięte ale pewności nie mam bo mogło jej trafić do „kosza” a nie pokazała jak to usuwa z tego miejsca”

Czy wgl baba w Żabce może robić zdj dowodu? XD jakieś rodo, zgoda na przetwarzanie danych osobowych itd tutaj chyba działają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nwm czy zgłosić to do żabki czy co, co myślicie?
#zabka #rodo #zabka #afera
  • 4
  • Odpowiedz
@Borsuczy27 najlepiej zgłosić do żabki. Nawet jakbyś nie chciał robić jej problemów to nie musisz podawać w której żabce był ten problem. Pójdzie najwyżej mail uświadamiający do pracowników czym grozi łamanie RODO.
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: nie może, ale po co dawałeś jej ten dowód do łapy? Nawet policji nie dajesz dowodu do łapy, a co dopiero jakiejś cywilnej osobie na podstawie jej "widzimisie"
  • Odpowiedz