Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #redpill

A Wam powiem, że ten wzrost to nie jest aż taki problem przy dobrej mordzie. Oczywiście nie mojej, bo mój ryj jest jak ziemniak.

Ale byłem jako wychowawca na wyjeździe z młodzieżą. I był tam ogarnięty chłopak koło 16-17 lat. Morda dobra, głos spoko, sylwetka całkiem całkiem. Na gitarze coś popykał i było widać, że dziewczyny go lubią.

Także morda plus sylwetka nadrabia nawet 170 cm.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU Może nie śnią, ale to nie tak, że nie mają seksu. W czasach moich studiów, czyli 18 lat temu miałem kolegę, który miał nieco poniżej 160 cm i bardzo atrakcyjną twarz. Owszem ten znajomy spotykał się z drwinami, koszami, ale przy okazji miał też bez problemu dziewczyny i seks. Moja dynamiczność i jego była podobna, ale ja miałem kosze za koszami i byłem zapchajdziurą na imprezie, a nie on. To
  • Odpowiedz
@gnomol morda > wzrost - ale tylko jak bazujemy na skrajnościach typu przemcel vs Tom Cruise . Dla Juleczek lepszy jest wzrostak z ryjem 6/10 niż kurdupel co ma mordę 8/10
A taka Juleczka w swoim peaku ma ogromny wybór. Nie twierdzę, że nie istnieją mityczni manleci z wyjątkowo dobrym ryjem którym czasem coś się poszczęści ale większość młodych dziewczyn będzie wolała przeciętnego wzrostaka
  • Odpowiedz
  • 0
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
To liczymy. W przypadku rozkładu IQ to odpowiednikiem 6/10 poziomu urudy byłby wynik 110, ponieważ odpowiada top 25%. Rzeczywiście 6/10, mieści się w rozkładzie, jako przeciętnym. Zwracam honor masz rację. Trzeba jednak powiedzieć, że facet 6/10, ma zupełnie różne doświadczenia w relacjach z kobietami niż facet 5/10.
Pod spodem wrzucam wykres, gdzie znajduje się osoba na poziomie 6/10. Niech was nie zmyli, że jest tam napisane 7.3, ponieważ nie jest
gnomol - @REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU  
To liczymy. W przypadku rozkładu IQ to odpow...

źródło: temp_file3883402204994109726

Pobierz
  • Odpowiedz
@WolvvloW: jasne
To triada
Drobra morda
Wzrost
Osobowość
Musisz mieć co najmniej 2 na dobrym poziomie i jesteś normikiem, czyli jakieś zwykle dziewczyny się tobą zainteresują jeśli nie mają mózgów zlasowanych tinderem i instagramem
  • Odpowiedz