Wpis z mikrobloga

Ludziki, wiem że takie pytania pojawiają się dość często, ale potrzebuje na cito jakiegoś taniego laptopa poleasingowego do 1500 zł. Czy polecacie dobre serwisy z takimi laptopami i czy macie jakieś propozycje takich laptopów? Do codziennego użytkowania, przeglądania netu, filmów i do starszych gierek. Nie gram w nic nowego. #laptopy #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #komputery
  • 12
  • Odpowiedz
do 1500 zł. Czy polecacie dobre serwisy z takimi laptopami i czy macie jakieś propozycje takich laptopów? Do codziennego użytkowania, przeglądania netu, filmów i do starszych gierek.


@Nemesh: a to nie lepiej nówkę w podobnej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nówki zawsze są na cito.
  • Odpowiedz
@majk3l: miałem nówkę inspirona 3511 i5 1135g7 za 1800 zł i w życiu nie polecam, matryca śmietnik 220 nitów, klawiatura nie podświetlana, bateria wytrzymująca 4 godziny chociaż była nowa, gwinty na śrubki z plastiku więc 2-3 razy odkrecisz lapka żeby wymienić pastę/zmienić dysk i już nie dokrecisz dolnej pokrywy, cały laptop porysowany chociaż dbałem o niego jak o świętość, łapał 100 stopni na pulpicie bo dell ma w dupie laptopy za
  • Odpowiedz
  • 1
@Mershi o i taka odpowiedź mi wszystko wyjaśnia. Dzięki i jeśli do końca dnia nikt nie da znać to biorę to od Ciebie. Super mi pomogłeś. Dziękuwa!
  • Odpowiedz
  • 1
@Mershi cześć kolego. Wszystko gra. Laptop prezentuje się bardzo dobrze. Nie ma żadnych rys i klawiatura też jest w pełni czytelna. Póki co nie mam się do czego przyczepić. Dziękuję za poradę i miłego wieczoru
  • Odpowiedz