Wpis z mikrobloga

moje dotychczasowe zakupy na olx oceniam pozytywnie, bo ja sie prosze panstwa nie #!$%@? w tancu, jest cena podana to ja elo, dzwonie i mówie

siemano kolano, jest pan w domu? tak, odbiór osobisty. Ma pan blika? Bo nie wiem czy skoczyc do bankomatu.
Podjezdzam, biorę, płacę, koniec akcji.

Jestem kiepskim negocjatorem, ale co z tego, wolę mieć bezproblemową transakcje niż sie #!$%@? o jakies losowe kwoty bo "oooo panie ja widziałem DOKŁADNIE TEN SAM MODEL na drugim koncu wojewudztwa za 30 zł mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!"
  • 3
@mleko23: no i to jest elegancka normalna postawa i zrozumienie tematu
ja trochę handowałem na olx jakiś czas temu i pytania ludzi czy ich nie oszukam albo czy aby na pewno to co sprzedaje to sprawne jest, gdzie przecież gdybym ich chciał oszukać to i tak bym powiedział, że nie oszukam i że sprawne
ale taka głupota wzbudzała we mnie negatywne emocje bardzo i kilka razy właśnie jak ktoś z góry
@Hissis

i pytania ludzi czy ich nie oszukam albo czy aby na pewno to co sprzedaje to sprawne jest, gdzie przecież gdybym ich chciał oszukać to i tak bym powiedział, że nie oszukam i że sprawne

Tak, takie pytania są tak logicznie absurdalne, że głowa mała. Ja im zawsze odpowiadam, że "rozumiem nieufność, bo sam jestem ostrożny bla bla bla" i zwykle taka empatyczna odpowiedź ich przekonuje xD
Mam teorię, że oni
@kooolega: no to są prawdziwi wariaci właśnie, którzy własnego zdania nie mają i są na tyle głupi i pozbawieni funkcji samodzielnego myślenia, że traktując kogoś z który jak oszusta pytają go, czy jest oszustem i spodziewają się chyba tego, że jeżeli faktycznie jesteś oszustem to w tym momencie się przyznasz i powiesz, że tak, prawda, oszukuję ludzi, proszę nic nie kupować ode mnie, zdemaskowany zostałem, ja tam lubię bardzo ludzi głupich,