Wpis z mikrobloga

Ogółem to Andrzejczak ma ogromną wiedzę, jednak jego stwierdzenia nie będą odbiegały od szeregowego eksperta od geopolityki czy nawet niżej. Jego fenomen polega na ogromnej wiedzy która jest objęta klauzulą. Gość widział rzeczy które prawdopodobnie nam się nie śniły, a nie będzie mógł o nich nawet wspomnieć. W każdym innym obszarze, czy to polityka czy to gospodarka czy może nawet lotnictwo ekspert z takim zapleczem byłby skarbnicą wiedzy którego programy byłyby niesamowite. Andrzejczak jest ogromną skarbnicą wiedzy która jest zamknięta na kłódkę. Na dłuższą metę nie wiem czy jest sens oglądania jego programów, bo nie ma szans dowiedzieć się nawet najmniejszych smaczków. #kanalzero
  • 2
@michalxd21: jak na moje program ma na celu tylko i wyłącznie promowanie militaryzowania kraju i pokazanie jakie to wstąpienie do armii nie jest zajebiste, w czym nieco utwierdziłem się oglądając koło pół godziny,. wojsko super, świetni ludzie, wspaniała przygoda, dla każdego znajdzie się miejsce, kobiety mile widziane itd. itp., za to totalny odlot to był przy kwestii konstytucji jako zobowiązania i usług państwowych które są niejako długiem, jaki mielibyśmy spłacić przelewając