Wpis z mikrobloga

Generalnie zasięgi tutaj są praktycznie zerowe, ale i tak wiem, że zawsze 1,2 czy 3 osoby wyłapią pościk. Sporo osób na przestrzeni lat pytało o skutecznośc, podsumowania, jakieś KONKRETY (mimo że sami mogli sobie wejść i policzyć to we własnym zakresie, wiec oto jest:

Pochwalę się, że niedawno udało mi się zdobyć 'Typera roku 2023' na największym forum bukmacherskim w Polsce, a w styczniu po raz pierwszy udało się zdobyć 1. miejsce w tym samym konkursie, tyle że w klasyfikacji miesięcznej

Wynik, który przypieczętował wygraną to 23/31 trafionych typów i 74.19 procent skuteczności.

Wręcz bliźniaczo podobny jest wynik propozycji codziennych, z tą różnicą, że tutaj jest bodajże 22/31 - nietrafiony typ tutaj (gol Almerii w 1. połowie) - zamieniłem na forum na po prostu gol w 1. połowie i to drugie siadło.

Czy będą kolejnę podsumowania? Nie wykluczam, ale tutaj wyjątkowo liczę na jakieś symboliczne 5 polubień, bo ten konkretny post jest akurat skrojony pod wykop.

Forum o którym mowa to rzecz jasna - https://forum.bukmacherskie.com/ a mój nick 'lucaxx95'

Każdy z Was może wziąć udział w zabawie np. Typera miesiąca i sprawdzić się czy 'podawanie 1.40 jest tak oczywiste' :p

Hurra ja i miłego wszystkim!

#bukmacherka #typybukmacherskie #pilkanozna #wygryw #konkurs
  • 5
@usuqqa: myślę że te gole underdogów to taki złoty środek, może nie zawsze jest kolorowo, bo są np. przypadki gdzie tak jak dzisiaj 0-0, albo niedawno wygrane, ale skromne faworytów 1-0, jednak jak się człowiek dobrze wstrzeli - to nie raz 5, 10 spotkań wpada aż miło, a te pewniaczki najczęściej mnie zawodziły czyt. awans faworyta, wygrana faworyta po 1.60 itp

@Cienty1 co by nie mówić mam tych 199 obserwatorów, więc