Wpis z mikrobloga

@przemq88: ale o ch... wam chodzi? Też mnie irytują takie osoby, ale do momentu, aż faktycznie nie muszę wchodzić w interakcje z takim NPCtem jak owopłciowo to nie mam totalnie obowiązku myśleć nad ich sensem istnienia... niech sobie żyją. Najśmieszniejsze jest to jak przeciwnicy homo najbardziej intryguje to co komu ma robić loda i kto komu wsadza coś w dupe. Żyjcie swoim życiem a nie innych.
ale o ch... wam chodzi? Też mnie irytują takie osoby, ale do momentu, aż faktycznie nie muszę wchodzić w interakcje z takim NPCtem jak owopłciowo to nie mam totalnie obowiązku myśleć nad ich sensem istnienia... niech sobie żyją.


@JerryManson: Dopóki osoby z zaburzeniami są leczone i nie ma wymogu słuchać ich- to jest zupełnie prawidłowe i nikomu to nie przeszkadza. Jeśli media jednak pchają je na pierwsze strony, to jest po
@djtartini1: @airflame Po pierwsze: hermafrodyty istnieją (a interpłciowość jest z nimi związana, chociaż nie wiem co na TVN mówiono konkretnie), opisywano to zjawisko już w starożytności, podobnie istnieją guevedoces na przykład i lekarstwa na takie zjawiska nie ma.

Po drugie jak chciałbyś leczyć dysforię płciową?

@przemq88 zesrałeś się o zjawiska biologiczne których nie rozumiesz, o coś co poza kwestiami postrzegania siebie ma czasami też związek z tym jak twoje ciało wygląda.
Po pierwsze: hermafrodyty istnieją (a interpłciowość jest z nimi związana, chociaż nie wiem co na TVN mówiono konkretnie), opisywano to zjawisko już w starożytności, podobnie istnieją guevedoces na przykład i lekarstwa na takie zjawiska nie ma.


@Wink: a to fakt- na ich stronie piszą, że rzeczywiście odnoszą się wyłącznie do różnic biologicznych- choć z drugiej strony musieli nadmienić termin niebinarność, które już terminem naukowym nie jest, a co już sugeruje skos
@airflame @TakiSobieLoginWykopowy @przemq88 @airflame @JerryManson @airflame @josedra52 @Bdzigost @djtartini1 @gusguster Wy to w ogóle oglądaliście? Temat odnosi się do osób, które urodziły się mając organy płciowe nie typowe dla żadnej z 2 znanych płci. Coś w tym złego, że ktoś grzeje temat i buduje świadomość?

Co ma zrobić rodzic takiego noworodka?

Powiedzieć, panie doktorze, ucinamy siura, zostawiamy pochwe bez macicy. Dziecko dorasta i nierozumie dlaczego nie czuje się kobietą, mimo, że jego