Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Naturalnie_Piekna: Dokładnie, u mnie widok tych wszystkich "dzieł sztuki" w postaci chińskich znaczków, motylków, serduszek, delfinków, gwiazdek, tygrysów czy czaszek wywołuje tylko uśmiech politowania i niechęć do takich osób.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: (#) prawda. typowo babskie tatuaże są do dupy. D:

najgorsze są właśnie te wymienione i te wzorki nad tyłkiem. żenady nie ma końca.

@stefan71: (#) wygląda ładnie na zdjęciu, ciekawie. ale nic poza tym. taki "niepraktyczny", bez sensu zupełnie się wydaje.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Odczuwasz niechec do kogos, bo ma tatuaz? Bardzo to glebokie...

Poznasz dziewczyne ladna, inteligentna, jestescie ze soba jakis czas, w koncu nadszedl czas na seksy, ona rozbiera sie, a ty zauwazasz na jej stopie gwiazdke, zrywasz sie z lozka, po czym uciekasz z gola dupa krzyczac "ODCZULEM NIECHEC!!!"

#bitchplease
  • Odpowiedz
@DivineDevil: Zakładam ,że tatuaż jest widoczny wcześniej...no i jestem zdania, że "inteligentna" dziewczyna nie zrobi w ogóle jakiegoś kiczowatego znaczka czy obrazka jakimi są tatuaże... To nie musi być głębokie - jak widzę i czuję śmierdzącego menela to go oceniam, jak widzę szmatowatego pustaka to ją oceniam, jak widzę kogoś z dziarą to też oceniam, to proste.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Co ma inteligencja do robienia tatuazy? Jesli komus sie podoba, to sobie robi, niewazne jak bardzo madry lub glupi jest.

Jakie wnioski? Menel, ze smierdzi. Pustak, ze glupia. Ktos z tatuazem, ze ma tatuaz?!

Nie jestem jakims milosnikiem tatuazy (jak np @SScherzo) i zadnego nie mam, ale to co piszesz jest tak glupie, ze trzeba to pietnowac.
  • Odpowiedz
@stefan71: ja bym sobie nie zrobiła, ale tylko dlatego, że mi się ten wzór nie podoba i jest zbyt oklepany.

@DivineDevil: wydaje mi się, że @HrabiaZet miał na myśli konkretny rodzaj tatuażu, czyli np. tribalki nad pupcią, motylki, nutki i tak dalej, które robią sobie głównie dresiary, a nie ogólnie o samym tatuowaniu się. chyba, że się mylę i chodziło ogólnie o tatuowanie swojego ciała i ocenianie na tej podstawie
  • Odpowiedz