Wpis z mikrobloga

2 miesiące i mam dość, nagrywam powoli nowa robotę i za miesiąc zwijam się z tego #!$%@?łka. Może ja tak trafiłem, a może to branża, ale NIGDY więcej #spedycja. Szacunek za lata w tym zawodzie, ja nie dałem rady xD motywuje się tym, że nie mogę trafić gorzej z robota, chyba zbieranie liści będzie już lepsze xD
  • 8
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Ja właśnie z 31 pierwszym odszedłem. Wytrzymałem mniej niż ty, miesiąc xd. Tylko jak tak czytałem po forum, to co ja robiłem to nie była spedycja tylko bardziej przeklejarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fałszywe kody pocztowe, musiałem cały czas uważać z kim piszę. Na koniec widziałem jak jeszcze fałszują dokumenty xd

Poza tym robota by mi się nawet podobała, gdyby nie ludzie. Jak rozmawiałem z
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: a bo to zależy gdzie pracujesz. My mamy własną flotę, pracuje pod fabryką, resztę trzeba ogarnąć i jest git. Czym więcej doświadczenia to możesz sobie wybrać lepszą robote ,a nie przeklejki
  • Odpowiedz
  • 1
@Konkol nie no, ja do tego syfu nie wracam, #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) musiałem się gdzieś na chwilę zahaczyć. Wracam do jakiegoś produkcji, będę sobie klepał zlecenia w sapie i zlecał auta spedycją, sam nie mam zamiaru więcej się w to bawić
  • Odpowiedz