Wpis z mikrobloga

Ostatnio dużo podróżuje i szukam #ipad który pozowli mi oglądać filmy/seriale, zrobić notatki.
Laptop jedt dla mnie niewygodny, za duży. Książki niestety odpadają, ponieważ do czytania potrzebuje absolutnej ciszy i spokoju :(.
Rodzajów iPad jedt dużo i nie potrafię się zdecydować xD. Wersja cellular na pewno odpada. Szedłbym w stronie jakiejś używki, byle bateria by była znośna.
Koniecznie iPad ponieważ „żyje” w środowisku #apple
Może ktoś podpowie z własnego doświadczenia?
  • 5
  • Odpowiedz
@Kanye__West zastanów się nad iPad od 7 lub nowszy. Do tego polecam klawiaturę od Logitech. Sam mam ściągnięte sporo seriali i filmów z HBO, prime i ogląda się dobrze na słuchawkach - używam iPods pro 1 z anc, w podróży robią robotę i długo trzymają baterie.

To jest ten model klawiatury, cała firma swojego czasu na tym latała i nikt nie narzekał, tu widzę uszkodzoną, ale sam kupowałem bez żalu za 400
  • Odpowiedz
  • 0
@Cygan_Wojtus dziękuje bardzo za pomoc!

W pracy mieliśmy kiedy iPada i oryginalny rysik ->> dramat. Ten rysik to najgorszy sprzęt z jakim mialem doczynienie. Ten produkt zupełnie nie wyszedł Apple :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Cygan_Wojtus mam te same słuchawki i jestem mega zadowolony. Nie mam porównania z innymi ale anc jest świetne. Plus szybkość ładowania w case.
Zamówiłem również te max xD Zobacyzmy co to będzie
  • Odpowiedz
@Kanye__West:

iPad z klawiaturą z gładzikiem jest duży i ciężki jak laptop.

System jest ograniczony, stawia wprost kłody pod nogi. Sam sprzęt łatwo uszkodzić w podróży.

Po kilku latach z iPadem nie polecam. Wolę od biedy coś włączyć film na na telefonie gdzie jest chociaż ekran OLED.
  • Odpowiedz