Wpis z mikrobloga

Jakie szkło hartowane do pixela 7 pro ? Kupiłam dwa miesiące temu, na allegro szkło Twardowsky i na dzień dzisiejszy są dwa pęknięcia przy czym nie spadł mi ani razu telefon więc trochę słabo..
#pixel
  • 8
  • Odpowiedz
@AleToNieJa sam szukałem do p7pro jednak zrezygnowałem ze szkła jak i z telefonu. Kupiłem p8. Odrzucała mnie jego wielkość jak i zakrzywiony ekran podatny na wszelkie uszczerbki z boku. Obudowa jedyna jak była w stanie przykryć i nie narażać boków telefonu to Spigen Tough Armor oraz coś z Amazona bellroy chyba i coś z Caseology ale za drogo wychodziło. Jeśli chodzi o szkło to jak wyżej white stone dome dużo osób
  • Odpowiedz
@AleToNieJa: Nillkin. Posiadałem sam, krawędzie super zaokrąglone. Problemów nie miałem prawie przez rok, zanim telefon sprzedałem. Upadł kilka razy i nic się nie stało. Nawet raz na asfalt. Polecam. Na Ali znajdziesz za grosze.
  • Odpowiedz
@AleToNieJa: @piotrsbk oprócz Whitestone jest jeszcze IMBZBK https://a.co/d/alRI3kG
Nie wiem czy jest obecnie na polskim lub niemieckim Amazonie.
U siebie na 7pro mam Whitestone I złapałem kilka rysek, mam wrażenie że to szkoło jest trochę bardziej miękkie, niż poprzednie, które używałem na innych telefonach.
  • Odpowiedz