Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak szybko Stanowski zorientuje się że ludzie oglądali po prostu jego wypociny i w #!$%@? będą mieć całą resztę.
Wydawało mi się że to kumaty gość.
3-4 miesiące i połowa ludzi przestanie nadawać no chyba że mają założony budżet na najbliższy rok aż może się coś rozkręci.
Obstawiam że po to wziął aż tak dużą grupę ludzi by właśnie wyrzucić najsłabsze ogniwa po 2-3 miesiącach i zostawić to co się klika.
Klikać się będzie Stanowski, może Mazurek, trolle będą klikać w materiały Zaorskiego by się z niego śmiać XD
Po miesiącu albo dwóch tygodniach będzie ratowanie wyświetleń materiałem o Caroline Derpieński.
Sponsorzy będą się pchać drzwiami i oknami a potem to spowolni. Np Dieta od Brokuła też to przewiduje o czym wspomnieli w ostatnim materiale.
Sport na YT zawsze się dobrze klikał. Tu ma nie być w ogóle sportu albo bardzo mało bo sport miał być przekierowany na WeszłoTV.

#kanalzero #kanalsportowy
  • 29
  • Odpowiedz
@MrBeast: myślę że to wie i chce na początku zebrać jak najwięcej ludzi i sponsorów, pewnie jeszcze opedzluje frajerów z Zorrem na jakieś gówno.

Gwiazdorski, Matczak i ta reszta pewnie mają do powiedzenia tyle, że po trzech programach okaże się że mówią ciągle to samo.
  • Odpowiedz
@MrBeast: @Miskagnoju Zaorski doszedł do milionów na farcie a nie dzieki wiedzy. To dzieciak i showman ktoremu odbiło od kasy i uważa sie za jakiegoś specjalistę. Najlepiej to pokazuje jego epicki flip ktory został zablokowany prawnie.
Gościu przepłacił za najdroższy apartament w Warszawie i kombinuje jak tu go sprzedać zeby nie stracić. Stara się ukryć za wszelką cene ze nie potrafi dobrze gospodarować pieniędzmi. Ma swoje 5 minut w internecie. Dziwne
  • Odpowiedz
@MrBeast: dokładnie do tych samych wniosków doszedłem. Pierwsza poleci ta botoksiara ktora jest tam od "humoru i rozrywki" a zaslynela z zartu ze będzie tam sprzątała. Tede tez dlugo nie zabawi bo jest męczący na dłuższą metę i się dawno skończył. Ma znowu swoje 5 minut w internecie ale to odgrzewany kotlet.
Wolski stracił oglądalność jak konflikt na Ukrainie się zamroził. Jedyna szansa dla niego ze znowu sie front rozgrzeje. Raczek
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: a co spojrzałeś w lustro? Ktoś obraził Twojego bożka Zaorskiego bo uwazasz go za ideał tylko bo jest bogaty? xD
Bogactwo nie świadczy o mądrości. Najlepszy dowód to najmlodszy milioner w telewizji sniadaniowej który okazał sie zwykłym oszustem zarabiającym na naiwniakach. A tez mial swoje 5 minut
  • Odpowiedz
@andbatros: ja tez zgadzam się co do Szymona z wojny idei. Choć jest jeden problem: wspolpracujac z kanałem zero, przestałby wrzucać filmy na swoje kanały. Czyli kosztem swojej działalności. Dlatego aktywnie działający youtuber posiadający własna markę raczej nie będzie zachęcony taką współpracą.
Poza tym to muszą być osoby, które mieszkają w mieście nagrań, czyli prawdopodobnie w Warszawie. Szymon w Warszawie nie mieszka.
Też nie rozumiem fenomenu wargi. Gosc jest wg mnie
  • Odpowiedz
Gwiazdowski jest za madry nanten kanał. I ciężko sie go slucha mimo ze ma dużą wiedzę


@andbatros: A to nie ten co przepowiada od 30 lat że za chwilę ZUS upadnie? Wolnorynkowiec który cały życie pracuje w państwowych spółkach.
  • Odpowiedz
@mackbig Gwiazdowski wygląda trochę jak gość, który kiedyś nabył dużo wiedzy, ale od dawna jej nie aktualizuje/weryfikuje i leci dalej na tym co się nauczył 20-30 lat temu
  • Odpowiedz