Wpis z mikrobloga

Siemka Mireczki, od roku leczę się na łysienie, biore finapil 1mg. Było fajnie ale ostatnio włosy lecą garściami i chciałem dodać dutasteryd 3 razy w tygodniu do kuracji razem z finapilem. Poszedłem do dermatologa na luxmed ale Pani nie wypisała leku bo podobno nie jest on zatwierdzony do leczenia lysienia. Pani zaproponowała zamianę finapilu na propercie. Co o tym sądzicie?

#lysienie #finasteryd #dutasteryd
  • 8
  • Odpowiedz
@vindor: Ostatnio byłem u dermatolog, aby mi przepisała minoxa w tabletkach i też była na nie, jak powiedziałem jej, że biorę już dutasteryd od dwóch tygodni zamiast finasterydu, to nawet nie wiedziała co to jest. Ja przekonałem lekarza rodzinnego, aby przepisał mi duta, powiedziałem mu, że ma podobne działanie, tylko jest silniejszy i mi to przepisał. Polecam Ci iść do innego lekarza, któryś to w końcu przepisze. Co do duta, to
  • Odpowiedz
  • 0
@Djuk94 załatwiłem sobie przez receptomat adadut ale na razie się jeszcze chwilę wstrzymam z braniem. Jakieś uboki u Ciebie po finie albo ducie są? Ja bardziej chce zrobić mixik jak już będzie #!$%@? typu 7 razy finapil 1mg + 2-3 razy dut 0.5mg w tygodniu
  • Odpowiedz
@vindor: Zero skutków ubocznych, efekty nocebo na mnie nie działają. Im dłużej się z tym będziesz wstrzymywał, tym więcej stracisz.
  • Odpowiedz