Wpis z mikrobloga

śmiecham, według tego co każdy pisze na forach muzycznych avicii w ogóle nie powinien robić muzyki, bo używa nexusa2, używa fl studio, używa gotowych presetów, używa gotowych sampli, używa pirackich wtyczek i mówi, że ma #!$%@? nie chce mu się tracić czasu na robienie własnych brzmień xD a jak przychodzi co do czego to przecież on jest tym, który robi dobrą muzykę a hejterzy na forach tylko wrzucają smutne previewy, które są słabe i nikt tego nie słucha xD także mireczki nie liczy się czy użyjecie loopa nad którym pracowaliście kilka godzin czy pobierzecie paczkę od Vengeance liczy się efekt końcowy #pozdro #produkcjamuzyki
P.....l - śmiecham, według tego co każdy pisze na forach muzycznych avicii w ogóle ni...
  • 12
@Persil: Mnie zawsze bawili kolesie, którzy na prośbę o polecenie jakiejś paczki sampli odpisują że to lamerstwo, że samemu się sample robi/zgrywa, że sample zabijają kreatywność i w ogóle lol. Ja też #!$%@? zawsze na presetach i zmieniam je pod własne potrzeby. Skoro preset gra jak mi pasuje to po cholerę mam tracić czas na ustawianie tego samego od zera. Fallus mi od tego nie urośnie.