Wpis z mikrobloga

Wow, dziekuje wam za tyle plusów pod poprzednim wpisem, nie spodziewałem się, wiadomo, że film jest dość słaby jakościowo, ale to z powodu amatorstwa xD

Jeszcze raz wam dziękuje za miły odbiór z poprzednim wpisem :)


Starałem się film zrobić krótki, kłamstw i manipulacji znalazłem dużo więcej xD dosłownie, setki, ale wszystkiego nie jestem w stanie nawet wstawić.

Mam nadzieję, że film się komuś spodoba, trochę się przy nim narobiłem a co
@christian-huygens: Oj bez przesady, miły komentarz i plusik to wystarczająca nagroda, jesli ten film będzie miał utrzymanie uwagi przynajmniej o połowe mniejsze niż poprzedni, będę naprawdę szczęśliwy, że coś fajnego zrobiłem ^_^

A o to się martwię, bo nie zachowałem założonego schematu 3 major ( tych kłamst było tyle przez ostatnie kilka dni, że godzinny film by wyszedł i nie moglem się zdecydować xd )

@Antybuka: Tak szczerze to masz potencjał, imo montaż nie kuje w oczy, merytoryka jest, może delikatnie praca nad dykcją (głos jest idealny do tego!) ale poza tym to jest super, daje suba licka

@curiousboi: Akurat mam książkę i ćwicze dykcje, ale od 2 tygodni jestem chory (dlatego słychać na obu materiałach mlaskanie xD) i mój mikrofon jest... cóż, zwykłym chińczykiem ^_^.

A że idealny głos to zawsze miałem inne zdanie, myślę, że jest średni, ale dzięki wielkie :D
@Jezyk19: Szczerze polecam, ale jak masz wadę wymowy to lepiej iść do Logopedy, sama książka fajna, z ćwiczeniami.

(Ja jestem amatorem i się nie znam, ale moja znajoma jest logopedą i niektórych ćwiczeń z książki warto unikać, jak mówienie z korkiem w ustach)
Antybuka - @Jezyk19:  Szczerze polecam, ale jak masz wadę wymowy to lepiej iść do Log...

źródło: e_0l11

Pobierz
@jakismadrynickpolacinsku: Oj, jak robiłem reaserch to widziałem jego stare filmiki z ASKa, jakieś narcystyczne pozy, dialogi.

To moje wyobrażenie, więc się nim niech nikt nie sugeruje, ale wydaje mi się, że on w głębi ducha ma wywalone na wszystkich i uważa się za dużo lepszego. Taki narcyzm z niego aż bije ( chociażby traktowanie tego Kuby Ulfika, niby przyjaciele od lat, ale to on tu rządzi, bo on płaci)