Wpis z mikrobloga

#iptv #plusx #plusxtv #teleelevidenie

Mam już dość tego idioty z teleelevidenie; dostałem bana za nic jak i reszta Polaków z puli IP (miałem kupione 2 osobne listy na 2 różne urządzenia).

jest ktoś kto ma do sprzedania konto na plusx lub zna inną ciekawą alternatywę dla teleelevidenie?
  • 37
  • Odpowiedz
@Menasze: Ja używam teleele i tv.team. To drugie za 2.90 dolara na miesiac, pakiet polska i sport swiat na dwa urządzenia. z tv.team jestem bardzo zadowolony. nie maja gal ppv, wiec trzymam tez tele. tv.team daje triala to se wypróbuj jak chcesz.
  • Odpowiedz
@slash83: mają archiwum. nawet na sportowych z całego swiata. sam się zdziwiłem. na początku nie mogłem tego ustawić ale napisałem na ich czacie. pisałem po angielsku a kolo mi odpowiadał krok po kroku jak to ustawić po rusku. w google translatorze se tłumaczyłe.
  • Odpowiedz
@figus102: Kurde, faktycznie, aż odpaliłem listę z ciekawości i faktycznie jest już archiwum. Jeszcze parę miechów temu nie było. Mam tą listę jako "zapasową", zdarza się, że teleele ma jakąś awarię albo chce to odpalić gdzieś poza domem (wolę z teleele nie kombinować gdzie indziej bo ban u niego za byle co można wyłapać).
  • Odpowiedz
@Menasze: Ostrzegałem przed tym bucem dla niego nie liczy się klient a traktuje wszystkich tak samo ma gdzieś tylko kasa po co mu płacić niech zbankrutuje MOBILIZACJA ABY NIE PŁACIĆ
  • Odpowiedz
@puniek: to już twoja sprawa tyle kasy mu wpłaciłeś to teraz napisz do niego aby naprawił kanały bo chyba z 15 nie działa napisz zobaczymy co buc Tobie odpisze
  • Odpowiedz
@Menasze: PISZ DO WSZYSTKICH ZA TAKIE SŁOWA KTÓRE WYPOWIEDZIAŁ TEN BUC WIELKIE PANISKO O TO JEGO SŁOWA PO POLSKU tak powiedziałem wcześniej: „Zamknij się
#!$%@? kłamco i #!$%@?. Gra się dla ciebie
skończyła”
temat zamknięty NIE BĘDĘ BRZYTKICH SŁÓW TŁUMACZYŁ
  • Odpowiedz
@kowal888 ja nie brałem testów bo kupiłem od razu miesiac. Ktoś tu pisał że dają. Wejdź na ich czat i napisz że chcesz trial to jakiś Saszka wytłumaczy co i jak.
  • Odpowiedz