Wpis z mikrobloga

Przeczytałem, że jakiś błąd w picku i Messiego wszyscy dostają, zrobiłem na 1 koncie i Messi faktycznie xD Zalogowałem się na pozostałe 2 ale akurat usunęli. Ale fart, bo bym buldupił ostro.
Znając tą firmę, to jeszcze rekompensatę ludzie dostaną, co dostali Messiego bo prawdopodobieństwo było złe xD
#fut
  • 4
@Mysciak właśnie nie wiem jak z tym Messim jest do końca, widziałem graczy co po 19 dostawali złote karty w pickach xD może podnieśli mu drop rate do 90% ¯_(ツ)_/¯
@Tratak:
Czytałem opinię, że prawdopodobnie kod pisany przez ich stażystów nie miał skalibrowane, że w MLS tylko Messi jest kartą 86+, więc przez to, że mają taki gówno kod pojawiał się nadspodziewanie często ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mysciak właśnie w MLS tylko Messi ma ocenę 86+, nie wiem jak tam ich skrypt działa, ale jeśli najpierw losuje ligę (wychodzi na to, że każda ma chyba taki sam % szans na wylosowanie, ewentualnie gówno ligi typu MLS większy xD), a potem zawodników no to xD

Wiesz może czy każdy kto zrobił picka po 19 dostał Messiego? Czy jak pisałem, jednak złote karty też leciały?
@Tratak:
Też leciały normalne karty, były screeny ludzi co wrzucali co nie dostali Messiego. Pewnie losowało ligę z takim samym prawdopodobieństwem, a jak miałeś mls to miałeś Messiego na 100%.