Wpis z mikrobloga

@Potifara: To zależy od dnia. Wie Pan czasem jak mnie skurcz złapie to ciężko zasnąć na boku bo rwie jak diabli. A najgorzej to jak ciśnienie skacze. Wtedy mam rzeczywiście problem. :-) Od synowej dostałem takie żelki na problemy ze snem. Melatonina i CBG. Haha! :-) Śpię po nich jak zabity. Wstaje jak nowonarodzony.
@FrajerZRyja: O widzisz. Zaleciłbym, a właściwie poleciłbym, odstawienie jakichkolwiek używek. Unormowanie godzin snu i spożywanie pełnowartościowego jedzenia. Ja nie stosuję żadnych wspomagaczy, a nieprzespane noce w jednym roku mogę policzyć na palcach jednej ręki.
@Potifara: Pan to pewnie nawet trzydziestki nie ma. A ja to już pukam do deka od trumny żony. Haha! :-) Z używkami uważam. Kiedyś to człowiek nie spał kilka nocy i miał się dobrze. A teraz. Szkoda gadać. :-D
@CeZ_: Mają być jeszcze programy przeznaczone poszczególnym zestawieniom w turnieju, więc to również ma wpływ, jeśli chodzi o przygotowanie się ze strony organizatorów. Jeśli z nich nie zrezygnują, bo tam rotacja zaplanowanymi rzeczami jest ciągła.
@Potifara: jak los da i będą pary pokroju Ferrari - Tańcula / Polak / Wiewiór to żal zrezygnować z programów. Pary typu Krycha - Filipek, Josef - Malczyński to raczej panel na konferencji im wystarczy
@CeZ_: Słuszna uwaga. Czy ja się mylę, czy jednak na jakieś dni przed galą nie usłyszeliśmy słowa od zawodników jak Filip Marcinek, Dawid Malczyński czy Krystian Wilczak? Nawet przy odsłonięciu uczestników turnieju zostali bardzo potraktowani po macoszemu.