Wpis z mikrobloga

Wczoraj drugi raz ukończyłem tę wspaniałą historię. Za drugim razem podobała mi się bardziej, więcej wychwyciłem, na wiele innych rzeczy zwracałem uwagę, które za pierwszym uważałem za nieistotne.

Wspaniała Eva Green i Timothy Dalton + Rory Kinnear. Sama historia potwora Frankensteina od początku do końcu jest taka smutna, a jej zwieńczenie to () Mimo to mam wrażenie, że cała główna obsada dała tu popis aktorski, który bardzo rzadko się spotyka w takiej skali i coś czuję, że nie zagrają nigdzie lepiej już...

Serial w mojej opinii jest niemal idealny. Miejscówki, zdjęcia, aktorstwo, główna historia, ale... trochę debilny wątek Lilly, a Dorian Gray to w sumie mógłby tu nie istnieć, bo jego wątek służył tylko do pokazywania ruchania w każdą dziurę w jaką się dało xD Sprawdziłem aktora, bo byłem pewny, że on musi być tym, no - GOJEM, ale normalnie ma żonę.

Pamiętam, że za pierwszym razem końcówka mnie rozczarowała, że brakuje tu takie kropki nad I, ale jednak jak ciurkiem ogląda się te trzy sezony to tak nie boli.

Spoiler:


9+/10 Polecam każdemu.

Gdy to oglądałem postanowiłem, że zrobię listę top 10 opus magnum seriali (w mojej opinii), ale muszę sobie niektóre przypomnieć, także z bomby wleciał Black Sails ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#seriale #pennydreadful
Mega_Smieszek - Wczoraj drugi raz ukończyłem tę wspaniałą historię. Za drugim razem p...

źródło: A1DmjMRdR-L._AC_UF894,1000_QL80_

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz