Wpis z mikrobloga

10 miesięcy temu siedząc w poczekalni nie wiedziałem że moje życie odwróci się o 180 stopni. Dowiedziałem się że choroba w odwrocie, miejmy nadzieję że teraz tylko się to potwierdzi. 10 miesięcy temu, nomen omen dzięki właśnie temu miejscu, dowiedziałem się że dalej warto walczyć, że... jest dla kogo walczyć. Zmieniłem pracę, zrelokowalem się setki kilometrów od domu rodzinnego, odetchnąłem pełną piersią. Było to najpiękniejsze lato jakie pamiętam. Dzisiaj już nie dziewczyna a narzeczona będzie czekać na mnie w domu, dodając mi odwagi, sił, i mnie uskrzydlając. Dziękuję że jesteś ( ʖ̯)
#nowotwory #zyciejestpiekne
GodlessMike - 10 miesięcy temu siedząc w poczekalni nie wiedziałem że moje życie odwr...

źródło: IMG_20240130_080053

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@GodlessMike: Ciekawy jestem jak ludzie z ciężką chorobą radzą sobie z tym psychicznie.
Ja głupotami potrafię się przejmować a co dopiero czymś takim. W takiej chwili chyba wszystko inne przestaje mieć znaczenie.
Ciekawy jestem czy takie osoby potrafią zająć głowę czymś innym, czymś wesołym, czy jest to ciąga myśl o chorobie.
Byłbym wdzięczny gdybyś odpowiedział, bo serio mnie to ciekawi. Zdrowia życzę ;)
  • Odpowiedz
@GodlessMike: warto jest czasem zaryzykować. Kochaj drugą połówkę, szanuj i też wspieraj. Osoba patrząca na ciebie nie przez pryzmat z pieniędzy a z miłości to coś czego wielu nie ma, a ci co mają to często nie doceniają. Tobie i twojej kobiecie dużo dużo zdrowia życzę
  • Odpowiedz
  • 2
Dzięki wszystkim za miłe słowa, u mnie dzisiaj potwierdziło się że dalej jest gituwka.
@hadrian3 wypok, miało być kolejnej linii ¯\(ツ)/¯
@l--RAD--l ja wiedziałem że wynik histopatologiczny może być tylko jeden, guz był duży 6x6x9cm, i byłem przygotowany na to, i tak jak @peterr767 wspominał było to neutralne, choć zapuściłem się strasznie. Przez cały okres choroby całe 6 dni el Quatro, nikt poza najbliższymi w sumie nie wiedział. Trzeba żyć, a gdy
  • Odpowiedz
@GodlessMike nie wiem co dolegało, ale życzę zdrówka. Może zrób wpis z przestrogą dla innych. Czy podejrzewałeś, że coś jest nie halo, miałeś jakieś konkretne objawy choróbska zanim poznałeś diagnozę?
  • Odpowiedz
  • 0
@Opponent na wpis może za mało, ale u mnie to wyglądało tak, że miałem problem z oddawaniem moczu, podejrzewali zapalenie pęcherza, później kamienie nerkowe a wyszedł dość spory guz, po operacji wyszedł nowotwór złośliwy. Teraz 3 lata po diagnozie jestem "czysty" i mam nadzieję że tak już zostanie.
  • Odpowiedz